Raznolik izbor kisa in olja

Za optimalen dresing

Nakupovanje po kategorijah

Najbolj prodajano

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtriranje in razvrščanje

    Cene Highlights Znamke Certifikati
    Filter

    Kisi in olja: 1 - 30 od 353 izdelkov

    Steirerkraft Štajersko bučno olje Premium ZGO

    Steirerkraft Štajersko bučno olje Premium ZGO, 1.000 ml

    • z garancijo porekla
    • popolnoma aromatična, fina aroma po oreščkih
    • idealno kot darilo
    € 26,99 (€ 26,99 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Ekstra deviško oljčno olje Jordan

    Jordan Olivenöl Ekstra deviško oljčno olje Jordan, 1 l

    • visoka kakovost
    • naravno pridelano
    • edinstvenega okusa
    € 24,99 (€ 24,99 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štajersko bučno olje ZGO

    Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Štajersko bučno olje ZGO, 1.000 ml

    • 100% čisto štajersko bučno olje ZGO
    • 20 let neprekinjene zlate medalje z največjim številom točk
    • nagrada Gault&Millau 2019 in 2020 & 2023
    € 26,99 (€ 26,99 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Ölmühle Solling Nativ kokosovo olje

    Ölmühle Solling Nativ kokosovo olje, 1000 ml

    • sveže, hladno stiskano
    • kot alternativa za maslo
    • izredno kakovostno
    € 14,89 (€ 14,89 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Ölmühle Solling Kokosovo olje Naturland/Fair Nativ

    Ölmühle Solling Kokosovo olje Naturland/Fair Nativ, 1 l

    • hladno stiskano kokosovo olje
    • nežen okus kokosa
    • dragocene sestavine
    € 16,89 (€ 16,89 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Govinda Bio ajurvedski ghee

    Govinda Bio ajurvedski ghee, 420 g

    • z okusom po oreščkih
    • eden od 3 najpomembnejših Rasayanas
    € 16,99 (€ 40,45 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Ekološko rdeče palmovo olje, naravno - Naturland Fair

    Ölmühle Solling Ekološko rdeče palmovo olje, naravno -​ Naturland Fair, 1 l

    • Tipičen okus
    • Močna oranžna barva
    • Izvor: Gana
    € 18,89 (€ 18,89 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Bio Ekstra deviško oljčno olje La Organic Suave

    La Amarilla de Ronda Bio Ekstra deviško oljčno olje La Organic Suave, 0,50 l

    • Fino sadno
    • Uravnotežena aroma mandljev
    • Idealno za rafiniranje morskih rib, solat, pit in sladic
    € 24,49 (€ 48,98 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Rudolf Lugitsch Bio štajersko bučno olje ZGO

    Rudolf Lugitsch Bio štajersko bučno olje ZGO, 1.000 ml

    • 100% bučna semena iz Avstrije
    • Z oreškasto aromo
    • Mleto v kamnitem mlinu
    € 28,99 (€ 28,99 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Bio Origin Crema con "Aceto Balsamico di Modena ZGO

    Alnatura Bio Origin Crema con "Aceto Balsamico di Modena ZGO, 250 ml

    • zgoščena konsistenca
    • kisla sadna aroma
    • za oplemenitenje močnih jedi
    € 3,49 (€ 13,96 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Steirerkraft Štajersko bučno olje g.g.A. Premium BIO

    Steirerkraft Štajersko bučno olje g.g.A. Premium BIO, 1000 ml

    • 100% čisto
    • z globoko zeleno barvo
    • brez genske tehnike
    € 32,99 (€ 32,99 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Berghofer Farmery Štajersko bučno olje v pločevinki

    Berghofer Farmery Štajersko bučno olje v pločevinki, 1.000 ml

    • 100% čisto bučno olje iz prvega stiskanja
    • Iz Avstrije, ZGO
    • Kot nalašč za potovanja
    € 26,99 (€ 26,99 / l)

    Dostava do 14. oktober

    Naturprodukte Fuchs Bučno olje ZGO

    Naturprodukte Fuchs Bučno olje ZGO, 1 l

    • kulinarična specialiteta
    • edinstven okus
    • gosto in temno zeleno
    € 24,69 € 25,99 (€ 24,69 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Holle Ekstra deviško oljčno olje Demeter

    Holle Ekstra deviško oljčno olje Demeter, 250 ml

    • Od 5. meseca
    • Dodatek k dopolnilnim živilom
    • Zagotavlja dragocene maščobne kisline
    € 6,59 (€ 26,36 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Raabauer Eisvogel BIO bučno olje

    Raabauer Eisvogel BIO bučno olje, 1 l

    • oreščkasta nota
    • močna aroma
    • čudovita barva
    € 29,99 (€ 29,99 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Finca La Barca Smoked Olive Oil

    Finca La Barca Smoked Olive Oil, 500 ml + škatla

    • dimljeno s hrastovim lesom
    • z olivami Arbequina
    • dimljene note
    € 23,99

    Dostava do 6. oktober

    Cosmoveda BIO Ghee

    Cosmoveda BIO Ghee, 500 g

    • ajurvedska maslena maščoba
    • vsestransko
    • stabilno tudi brez hlajenja
    € 19,89 (€ 39,78 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    Josef & Hedwig Hödl Štajersko bučno olje ZGO

    Josef & Hedwig Hödl Štajersko bučno olje ZGO, 1000 ml

    • Tradicionalna izdelava
    • Iz najboljših buč
    • Čudovit oreščkast okus
    € 25,49 (€ 25,49 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Ölmühle Fandler Bio sezamovo olje

    Ölmühle Fandler Bio sezamovo olje, 500 ml

    • idealno za azijsko kuhinjo
    • iz svetlih, neolupljenih semen
    • oplemeniti številne jedi
    € 19,89 (€ 39,78 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Olje črne kumine, domače nefiltrirano EG-Bio

    Ölmühle Solling Olje črne kumine, domače nefiltrirano EG-​Bio, 500 ml

    • še posebej gosto
    • intenziven okus
    • iz certificirane ekološke pridelave
    € 27,99 (€ 55,98 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Ölmühle Solling Bio balzamični kis z mangom

    Ölmühle Solling Bio balzamični kis z mangom, 250 ml

    • Sadno in sladko
    • Narejeno z žganjevimm kisom
    • Za eksotične prelive in sladice
    € 11,89 (€ 47,56 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Kiendler Štajersko bučno olje ZGO

    Kiendler Štajersko bučno olje ZGO, 500 ml

    • nežno praženo in plemenitega okusa
    • 100% zaščiteno pred svetlobo v pločevinki
    • dolgo obstojno in v robustni embalaži
    € 18,99 (€ 37,98 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Bio deviško oljčno olje La Organic Intenso

    La Amarilla de Ronda Bio deviško oljčno olje La Organic Intenso, 0,50 l

    • Intenzivno sadno
    • Idealno za surovo meso ali meso z žara
    • Aromatične note paradižnika, orehov in jabolk
    € 23,99 (€ 47,98 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Alnatura Bio laneno olje

    Alnatura Bio laneno olje, 250 ml

    • okus po oreščkih z grenkimi notami
    • bogato z omega-3 maščobnimi kislinami
    • za rafiniranje in začinjanje
    € 2,49 (€ 9,96 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Kürbishof Koller Štajersko bučno olje ZGO, steklenica

    Kürbishof Koller Štajersko bučno olje ZGO, steklenica, 1 l

    • iz zaščitene geografske pridelave
    • tradicionalna predelava
    • okus po oreščkih
    € 28,99 (€ 28,99 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Muraglia Olivno olje Peranzana nativ extra v vrču

    Muraglia Olivno olje Peranzana nativ extra v vrču, 500 ml

    • ročno izdelano in poslikano
    • elegantna sadna nota
    • s fino aromo
    € 52,99 (€ 105,98 / l)

    Brezplačna dostava do 6. oktober

    Arche Naturküche Bio rižev kis Genmai Su

    Arche Naturküche Bio rižev kis Genmai Su, 250 ml

    • kislost 5,2%
    • blago kiselkast okus
    • idealno za suši riž
    € 4,49 (€ 17,96 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Kürbishof Koller Štajersko bučno olje ZGO, pločevinka

    Kürbishof Koller Štajersko bučno olje ZGO, pločevinka, 0,50 l

    • iz zaščitene geografske pridelave
    • okus z vonjem po oreščkih
    • tradicionalna obdelava
    € 15,99 (€ 31,98 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Naturprodukte Fuchs Bučno olje ZGO v pločevinki

    Naturprodukte Fuchs Bučno olje ZGO v pločevinki, 1 l

    • krepki okus
    • 100% iz bučnih semen
    • za okrasitev in obogatitev
    € 24,21 € 25,49 (€ 24,21 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Arche Naturküche Bio Ume Su

    Arche Naturküche Bio Ume Su, 145 ml

    • lahko se uporablja kot kis
    • fino kislo in sadno
    • za solatne prelive, zelenjavne jedi in drugo
    € 2,59 (€ 17,86 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Priprava hrane s kisom je ena od najstarejših metod v zgodovini! Že v antiki so kis pripravljali iz sadežev, ki so bogata s kislino in tega razredčili z vodo ter ga uživali kot napitek. Olja se pridobivajo s stiskanjem z maščobo bogatih, sadežev in semen.