Prigrizki TartufLanghe

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Vrsta prehrane
Filter

Prigrizki: 6 izdelkov

Tartuflanghe Čips iz tartufov

Tartuflanghe Čips iz tartufov, 100 g

  • Aromatiziran s poletnimi tartufi
  • Nežno pečeno
  • Odlično za pomakanje in fingerfood
€ 5,49 (€ 54,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tartuflanghe Kruhove palčke s tartufi

Tartuflanghe Kruhove palčke s tartufi, 100 g

  • z zrnci soli
  • oplemeniteno z olivnim oljem
  • idealno za solate in narezke
€ 4,19 (€ 41,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tartuflanghe Indijski oreščki s sokom tartufov

Tartuflanghe Indijski oreščki s sokom tartufov, 50 g

  • prelito s tartufovim sokom
  • idealno kot aperitiv
  • izjemno hrustljavo
€ 5,59 (€ 111,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tartuflanghe Lešniki s sokom tartufov

Tartuflanghe Lešniki s sokom tartufov, 50 g

  • prelito s tartufovim sokom
  • idealno kot aperitiv
  • posebej aromatično
€ 5,89 (€ 117,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tartuflanghe Pesto čips

Tartuflanghe Pesto čips, 100 g

  • S pestom Genovese v prahu
  • Najboljša kakovost
  • Idealno tudi kot predjed
€ 5,49 (€ 54,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tartuflanghe Grissini s tartufi

Tartuflanghe Grissini s tartufi, 120 g

  • Hrustljave palčke
  • Z aromo tartufov
  • Posebnost Piemonta
€ 5,79 (€ 48,25 / kg)

Dostava do 6. oktober