Stainzer Kremna skuta, 250 g
Užitek z manj maščobami in vsestranska uporaba
€ 1,99
(€ 7,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- mazljivo in aromatično
- idealno za namaze, testo za skuto in drugo
- narejeno po Schulenbergovem receptu
Podobni izdelki
Opis
Kljub zmanjšani vsebnosti maščobe nizkokalorična skuta Stainzer navdušuje s svojo kremasto konsistenco in polnim okusom! Zaradi tega je idealna za uporabo v namazih in nadevih; odlično se obnese tudi za klasična skutina testa. Pripravljena je nežno po preizkušeni Schulenburgovi metodi.
Opomba: Idealna temperatura shranjevanja je med 3 in 7 °C.
| Št. izd.: | TG-3401999 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9066001052708 |
| Št.-Proizvajalca: | 3401999 |
| Znamka: | Stainzer |
| Certifikati: | Znak kakovosti AMA |
| Izvor: | Avstrija |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hraniti v hladilniku in porabite v nekaj dneh., Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 301 / 72 kj / kcal |
| maščobe | 0,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 4,1 g |
| od tega sladkor | 4,1 g |
| beljakovine | 14 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Berglandmilch eGen Molkerei Stainz, Grazer Straße 31, 8510 , Stainz, Avstrija, www.stainzer.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stainzer Kremna skuta
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
3 ocene
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov