Izdelki AMA Gütesiegel

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

AMA Gütesiegel: 3 izdelki

Stainzer Kremna skuta

Stainzer Kremna skuta, 250 g

  • mazljivo in aromatično
  • idealno za namaze, testo za skuto in drugo
  • narejeno po Schulenbergovem receptu
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schärdinger Sir "Geheimratskäse" 45%

Schärdinger Sir "Geheimratskäse" 45%, 240 g

  • mehek in gladek
  • vsestranski sir
  • brez gensko spremenjenih organizmov in laktoze
€ 4,79 (€ 19,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schärdinger Mocarela kroglica 45%

Schärdinger Mocarela kroglica 45%, 125 g

  • nežno topljenje in blag okus
  • 100% mleko iz Avstrije
  • brez GSO in laktoze
€ 1,89 (€ 15,12 / kg)

Razprodano