Ankerkraut Pivska marinada, 75 g
Hmeljna aroma za žar
€ 5,99
(€ 79,87 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- mešanica za steake in klobasice
- vmešajte 2 žlici v 50 ml piva
- idealno za žar
Ustrezni izdelki
Opis
Plemenitite svoje dobrote z žara s krepko marinado, ki aromo hladnega piva prinese neposredno na žar. Mešanico povsem enostavno zmešate z malo piva, da steakom ali klobasicam podarite posebno začimbo in sočnost. Tako boste na naslednjem pikniku poskrbeli za sproščeno vzdušje in okus, ki se popolnoma poda k sončnemu popoldnevu ob žaru.
| Št. izd.: | AK-4062988840869 |
|---|---|
| Vsebina: | 75 g |
| EAN: | 4062988840869 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988840869 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Lahko vsebuje sledi: | L - zelena, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
morska sol, Paradižnikov čips (Paradižnik, koruzni škrob), čebula, Česen, sladka paprika, roza jagode, Dimljen Jalapeno (jalapeno, Dim), luštrek, Cubeb poper, Bazilika, Krebuljica, fižol,
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1185 / 283 kj / kcal |
| maščobe | 5,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,7 g |
| ogljikovi hidrati | 39 g |
| od tega sladkor | 25 g |
| beljakovine | 9,3 g |
| Sol | 14,3 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Pivska marinada
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov