Začimbe iz skupine Spice for Life

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Začimbe: 13 izdelkov

Spice for Life Tonka fižol

Spice for Life Tonka fižol, 60 g

  • izvor Brazilija
  • okus vanilje
  • idealno za sladice
€ 8,90 € 9,89 (€ 148,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Bio divji kardamom, cel

Spice for Life Bio divji kardamom, cel, 50 g

  • ročno izbrano
  • vsestransko
  • sladek in pikanten okus
€ 8,00 € 8,89 (€ 160,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Bio Paprika, dimljena

Spice for Life Bio Paprika, dimljena, 100 g

  • Sijoča in intenzivna barva
  • Nežen dimljen okus
  • Sladko saden okus
€ 6,20 € 6,89 (€ 62,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Vijolični kardamom, cel

Spice for Life Vijolični kardamom, cel, 50 g

  • visoka zrelost
  • sočno, začinjeno in sladko
  • močna nota evkaliptusa
€ 8,99 € 9,99 (€ 179,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Bio muškatni orešček cel

Spice for Life Bio muškatni orešček cel, 70 g

  • Uporabljajte zmerno
  • Drgnite sveže
  • Čudovita aroma
€ 6,20 € 6,89 (€ 88,57 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Bio limonin ingver, mleti

Spice for Life Bio limonin ingver, mleti, 70 g

  • Limonino-pikanten okus
  • S Šrilanke
  • Uporablja se lahko na več načinov
€ 6,29 € 6,99 (€ 89,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Bio kurkuma v prahu

Spice for Life Bio kurkuma v prahu, 90 g

  • pikantno, zemeljska aroma
  • ročno pridelana
  • čudovite rumene barve
€ 4,40 € 4,89 (€ 48,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Cimetovi cvetovi - celi

Spice for Life Cimetovi cvetovi -​ celi, 70 g

  • Okus podoben cimetu
  • Primerno tako za sladke kot slane jedi
  • Cvetlična in sadna sladkost
€ 8,99 € 9,99 (€ 128,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Bio Jalapenos prah rdeč

Spice for Life Bio Jalapenos prah rdeč, 90 g

  • 40.000 Scoville
  • Sadni vsestranski okus
  • Uravnotežena ostrina
€ 7,19 € 7,99 (€ 79,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Bio kumina

Spice for Life Bio kumina, 70 g

  • močno aromatično
  • intenziven okus
  • vsestransko
€ 5,93 € 6,59 (€ 84,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

Spice for Life Bio Chipotle v prahu

Spice for Life Bio Chipotle v prahu, 90 g

  • Dimna aroma
  • Kot nalašč za mehiško kuhinjo
€ 8,00 € 8,89 (€ 88,89 / kg)

Dostava do 19. oktober

Spice for Life Bio Bird Eye Chili - cel

Spice for Life Bio Bird Eye Chili -​ cel, 30 g

  • Pozor: ognjeno vroče!
  • Več kot 120.000 po Scovillovi lestvici
  • Vsestranski
€ 5,30 € 5,89 (€ 176,67 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Spice for Life Lupina muškatnega oreščka

Spice for Life Lupina muškatnega oreščka, 20 g

  • aromatičen, topel okus
  • shranjujte v hladnem in temnem
  • sveže zmleti pred jedjo
€ 5,39 € 5,99 (€ 269,50 / kg)

Trenutno ni na zalogi