Mešanice začimb iz skupine Spice for Life

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Mešanice začimb: 15 izdelkov

Spice for Life Bio Berbere

Spice for Life Bio Berbere, 90 g

  • čili, cimet in grško seno
  • toplo in čudovito začinjeno
  • odlično s piščancem
€ 5,89 (€ 65,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio Provansalska zelišča

Spice for Life Bio Provansalska zelišča, 30 g

  • Zeliščno in začinjeno
  • Klasična mešanica
  • Za številne mediteranske jedi
€ 4,41 € 5,89 (€ 147,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio Tandoori Masala

Spice for Life Bio Tandoori Masala, 90 g

  • intenzivno začinjen in sadno-pikanten
  • paprika, kumina, limonska trava in drugo
  • za mariniranje piščanca
€ 5,89 (€ 65,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Steak poper

Spice for Life Steak poper, 90 g

  • Rahlo pekoč pookus
  • Fina kombinacija
  • Za vse vrste zrezkov
€ 9,39 € 9,89 (€ 104,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio mešanica divjih začimb

Spice for Life Bio mešanica divjih začimb, 70 g

  • fino zmleto
  • čudovit okus
  • s pimentom, poprom in brinovimi jagodami
€ 6,89 (€ 98,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio Curry Spicy - začinjene indijske barve

Spice for Life Bio Curry Spicy -​ začinjene indijske barve, 80 g

  • Izrazito pikantna ostrina
  • Vsestranska uporaba
  • Tradicionalno indijsko
€ 5,59 € 5,89 (€ 69,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio American BBQ

Spice for Life Bio American BBQ, 80 g

  • s fižolom tonka
  • sladko-sadni rub
  • fina mešanica
€ 6,89 (€ 86,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio African Chicken

Spice for Life Bio African Chicken, 100 g

  • Sadno in vroče
  • Eksotična aroma
  • Za marinado in paniranje
€ 6,89 (€ 68,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio Ras el Hanout

Spice for Life Bio Ras el Hanout, 80 g

  • tipično maroško
  • omamna kompozicija
  • zlata rumena barva
€ 9,99 (€ 124,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Pikantna češnja

Spice for Life Pikantna češnja, 100 g

  • Sadno in kislo
  • Blaga ostrina v pookusu
  • Začimba za hitro hrano
€ 9,99 (€ 99,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Severnoindijska mešanica začimb - Garam Masala

Spice for Life Severnoindijska mešanica začimb -​ Garam Masala, 80 g

  • Močan okus
  • Ustvarjalna začimba
  • Vsestranska
€ 6,89 (€ 86,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio Cajun

Spice for Life Bio Cajun, 80 g

  • paprika, poper, prekajena sol in čili
  • pikantno in začinjeno z dimljeno noto
  • za meso, kozice in ribe
€ 5,89 (€ 73,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Togarashi

Spice for Life Togarashi, 80 g

  • Začimbe za preliv
  • Sadno, oreškasto, pikantno
  • Za japonsko kuhinjo
€ 8,49 (€ 106,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio Zaatar

Spice for Life Bio Zaatar, 50 g

  • sumak, timijan, majaron in drugo
  • idealno za jedi iz mletega mesa
  • tigrovi oreščki namesto sezama
€ 6,69 (€ 133,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Spice for Life Bio Kokos Curry - Coco Beach

Spice for Life Bio Kokos Curry -​ Coco Beach, 70 g

  • Za ribji in perutninski kari
  • Tudi za vegetarijanske/veganske jedi
  • Blaga aroma
€ 5,89 (€ 84,14 / kg)

Dostava do 19. oktober