Soletti Goldfish - Cheese, 100 g
Prigrizek v obliki ribe z okusom sira
€ 2,99
(€ 29,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- izdelano v Avstriji
- pečeno
- idealno kot prigrizek za zabavo
Ustrezni izdelki
Opis
Te ljubke ribice so klasičen prigrizek, ki vas bo zagotovo očaral že od prvega grižljaja. Narejene so iz izbranih sestavin, pečene do popolne zlato rjave barve in posute z okusnim sirom, ki še izboljša njihov okus. Hrustljave in okusne, so preprosto neustavljive.
| Št. izd.: | XFA-KEL-10002244 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9000159743309 |
| Št.-Proizvajalca: | 10002244 |
| Znamka: | Soletti |
| Lahko vsebuje sledi: | N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez barvil, brez palmovega olja |
Sestavine
pšenična moka, repično olje, sladkor, 3,5 % Sir v prahu, sol, sredstvo za vzhajanje (Amoniumhidrogenkarbonat, natrijev hidrogenkarbonat), sirotka v prahu, naravna aroma, maltodekstrin, poper
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1859 / 444 kj / kcal |
| maščobe | 18 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,1 g |
| ogljikovi hidrati | 58 g |
| od tega sladkor | 6,3 g |
| vlaknine | 3,1 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 2,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Avstrija, www.kellys.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Soletti Goldfish - Cheese
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov