Soletti Goldfish - Original, 100 g
Popoln prigrizek za vašo naslednjo zabavo
€ 2,99
(€ 29,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- pečeno
- hrustljavo in lahko
- z značilnim zračnim mehurčkom.
- vegansko in brez palmovega olja
Ustrezni izdelki
Opis
Te majhne, zlato rjave, hrustljave ribice so narejene iz izbranih sestavin in začinjene z rahlim pridihom soli. Pakirane so takoj po kuhanju, da se ohrani njihov vonj in tekstura. Neustavljiva poslastica, popolna za kateri koli del dneva.
| Št. izd.: | XFA-KEL-10002245 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9000159745303 |
| Št.-Proizvajalca: | 10002245 |
| Znamka: | Soletti |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | G - mleko, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez barvil, brez palmovega olja |
Sestavine
pšenična moka, repično olje, sol, sladkor, fruktoza, pšenični slad, Kvas, sredstvo za vzhajanje (natrijev hidrogenkarbonat), poper, sredstvo za uravnavanje kislosti (Natrijevhidroksid)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1863 / 445 kj / kcal |
| maščobe | 15 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,1 g |
| ogljikovi hidrati | 66 g |
| od tega sladkor | 4,4 g |
| vlaknine | 3,7 g |
| beljakovine | 10 g |
| Sol | 2,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Avstrija, www.kellys.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Soletti Goldfish - Original
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov