Soletti Cheese Crackets - Creamy Cheese, 100 g
Prigrizki z okusom sira
€ 3,99
(€ 39,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- intenziven okus
- brez ojačevalcev okusa
- brez palmovega olja
Ustrezni izdelki
Opis
Hrustljavi sirovi prigrizki z bogatim okusom. Ti majhni zlato rjavi krekerji očarajo s svojo lahko teksturo in kremastim okusom sira. Idealni za grizljanje kadar koli v dnevu.
| Št. izd.: | XFA-KEL-10002285 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9000159162339 |
| Št.-Proizvajalca: | 10002285 |
| Znamka: | Soletti |
| Lahko vsebuje sledi: | N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
63 % krompir v prahu, krompirjev škrob, repično olje, pšenična moka, sol, Sladka sirotka v prahu (Mleko), Sir v prahu, izvleček kvasa, sladkor, Čebula v prahu, kislinsko sredstvo (Acidum Lacticum (mlečna kislina)), Emulgator (Lecitin), masleno olje, česen v prahu, začimbe, Kvas, Barvilo (izvleček paprike), Mlečni proteini, zelišča, naravna aroma[1]
- vsebuje mleko
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1717 / 410 kj / kcal |
| maščobe | 8,9 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,3 g |
| ogljikovi hidrati | 71 g |
| od tega sladkor | 7,3 g |
| vlaknine | 7,5 g |
| beljakovine | 7,3 g |
| Sol | 1,6 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Avstrija, www.kellys.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Soletti Cheese Crackets - Creamy Cheese
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov