Soletti Cheese Crackets - Chilli Cheese, 100 g
Prigrizki z okusom sira in čilija
€ 3,99
(€ 39,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- intenziven okus
- brez ojačevalcev okusa
- brez palmovega olja
Ustrezni izdelki
Opis
Hrustljavi sirovi krekerji s prijetno pikantno noto, idealni za ljubitelje drznih okusov. Pečeni do popolnoma zlato rjave barve združujejo kremasto teksturo sira z živahnim okusom čilija. Okusen in aromatičen prigrizek, popoln za kateri koli del dneva.
| Št. izd.: | XFA-KEL-10002286 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9000159162346 |
| Št.-Proizvajalca: | 10002286 |
| Znamka: | Soletti |
| Lahko vsebuje sledi: | N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
64 % krompir v prahu, krompirjev škrob, repično olje, pšenična moka, Sir v prahu, sol, Čebula v prahu, kislinsko sredstvo (Acidum Lacticum (mlečna kislina), citronska kislina), izvleček kvasa, sladkor, Kvas, Sladka sirotka v prahu (Mleko), Emulgator (Lecitin), Paradižnik v prahu, česen v prahu, masleno olje, začimbe, Barvilo (izvleček paprike), čili v prahu, Mlečni proteini, zelišča, naravna aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1721 / 411 kj / kcal |
| maščobe | 9,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,3 g |
| ogljikovi hidrati | 71 g |
| od tega sladkor | 6,8 g |
| vlaknine | 7,7 g |
| beljakovine | 7,4 g |
| Sol | 1,3 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Avstrija, www.kellys.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Soletti Cheese Crackets - Chilli Cheese
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov