Bauck Mühle Bio veganski burger iz zelene pire, 160 g
Veganska mešanica za burger polpete
€ 2,99
(€ 18,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hitra priprava
- iz zelene pire in ovsenih kosmičev
- obogateno z zelenjavo
Ustrezni izdelki
Opis
Ekološka veganska mešanica za burger iz zelene pire znamke Bauck Mühle ponuja aromatično osnovo za veganske polpete za burgerje ali okusne žitne polpete. Preprosto jo zmešajte z vodo, pustite nabrekati in po oblikovanju v ponvi zlatorjavo popecite – tako v hipu nastanejo okusni rastlinski polpeti, ki jih lahko postrežete klasično v bombici za burger ali kot prigrizek. Mešanica združuje zeleno piro z ovsenimi kosmiči, sezamom in aromatično zelenjavo. Vsaka embalaža zadošča za 6 velikih ali 12 majhnih polpetov – manjši kot so polpeti, bolj hrustljavi bodo.
Priprava:
- Vsebino embalaže vmešajte v 250 ml vrele vode in pustite nabrekati 15 minut.
- Z vlažnimi rokami oblikujte polpete.
- Na vroči maščobi pecite na obeh straneh do zlatorjave barve.
| Št. izd.: | MM-110324 |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 4015637004945 |
| Št.-Proizvajalca: | 110324 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1520 / 363 kj / kcal |
| maščobe | 7,9 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,3 g |
| ogljikovi hidrati | 55 g |
| od tega sladkor | 1,6 g |
| vlaknine | 9,9 g |
| beljakovine | 13 g |
| Sol | 2,5 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio veganski burger iz zelene pire
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov