Ankerkraut Darilni set začimb - Spongebob
Spužvasti dvojec za burgerje in curry
€ 17,99
(vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 2-delni komplet
- sadni curry in mešanica za burgerje
- idealno za oboževalce in obdarovanje
Ustrezni izdelki
Opis
Prinesite pridih Bikini Bottoma neposredno v kuhinjo in presenetite prijatelje ali družino s to posebno darilno škatlo. Z ananasovim curryjem in mešanico SpongeBob Burger Mix boste pričarali eksotične jedi ter polpete, ki po okusu spominjajo na legendarni original.
| Št. izd.: | AK-4062988843013 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 set |
| EAN: | 4062988843013 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988843013 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
morska sol, trsni sladkor, 20 % ananas v prahu, 20 % curry v prahu (kurkuma (Curcuma longa), Korijander, gorčična semena, semena grškega sena, sol, čili, Česen), sladkor kokosovih cvetov
morska sol, čebula, Česen, sladka paprika, Zdrobljen čili, črni poper (Piper nigrum)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1181 / 282 kj / kcal |
| maščobe | 2,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,4 g |
| ogljikovi hidrati | 59 g |
| od tega sladkor | 58 g |
| beljakovine | 2,9 g |
| Sol | 24,8 g |
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 758 / 181 kj / kcal |
| maščobe | 1,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 30 g |
| od tega sladkor | 16 g |
| beljakovine | 6 g |
| Sol | 49,6 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Darilni set začimb - Spongebob
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov