Bauck Mühle Bio falafel original, 160 g
Mešanica za falafel brez glutena za hitro pripravo
€ 2,99
(€ 18,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 100 % vegansko
- iz mlete čičerike
- idealno kot priloga
Ustrezni izdelki
Opis
Mešanica za falafel brez glutena znamke Bauck Mühle temelji predvsem na fino mleti čičeriki in je harmonično začinjena z začimbami, kot so koriander, peteršilj in česen. Za pripravo mešanico preprosto zmešate z vročo vodo in nato oblikujete v majhne kroglice. Nato lahko falafele zlatorjavo ocvrete v ponvi ali cvrtniku in jih postrežete na različne načine. Receptura mešanice za falafel je veganska in izdelana v ekološki kakovosti.
Priprava:
- Vsebino embalaže vmešajte v 250 ml vrele vode in pustite nabrekati 15 minut.
- Maso še enkrat dobro premešajte in z vlažnimi rokami oblikujte kroglice v velikosti čajne žličke.
- V ponvi ali cvrtniku na obilici vročega nevtralnega olja (npr. oljčnega olja) cvrite do zlatorjave barve.
| Št. izd.: | MM-111028 |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 4015637822952 |
| Št.-Proizvajalca: | 111028 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica, N - sezam semena, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1407 / 336 kj / kcal |
| maščobe | 5,9 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,1 g |
| ogljikovi hidrati | 43 g |
| od tega sladkor | 2,6 g |
| vlaknine | 15 g |
| beljakovine | 18 g |
| Sol | 2,1 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio falafel original
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov