Bauck Mühle Bio testo za pico brez glutena, 350 g
Mešanica za testo za pico brez glutena iz polnozrnate riževe moke
€ 2,99
(€ 8,54 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hitra priprava
- brez časa vzhajanja
- vegansko
Ustrezni izdelki
Opis
Ekološko testo za pico brez glutena znamke Bauck Mühle je mešanica za peko na osnovi polnozrnate riževe moke in drugih sestavin brez glutena. Testo se od običajnega pšeničnega testa razlikuje po manj lepljivi konsistenci. Pri peki ostane znotraj sočno, zunaj pa prijetno hrustljavo.
Mešanica je veganska, nesladkana in deluje brez časa vzhajanja – potrebujete le vodo, nekaj olja in povsem po vaši želji vaše najljubše sestavine za oblogo. Sestavine mešanice za testo za pico se kontrolirajo v lastnem laboratoriju za gluten pri Bauck Mühle, zato se lahko zanesete na kakovost te osnove za pico brez glutena.
Priprava:
- Pečico segrejte na 225 °C (plin: stopnja 4, ventilacijska: 190 °C).
- Vsebino embalaže stresite v posodo in dodajte 250 ml mlačne vode ter 2 jušni žlici olja (npr. oljčnega olja).
- Z ročnim mešalnikom (metlicami za gnetenje) zgnetite v gladko testo.
Opomba:
Testo ne potrebuje časa vzhajanja! Je nekoliko mehkejše kot običajno. Zaradi tega bo testo za pico znotraj sočno in zunaj hrustljavo.
| Št. izd.: | MM-413038 |
|---|---|
| Vsebina: | 350 g |
| EAN: | 4015637006659 |
| Št.-Proizvajalca: | 413038 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica, N - sezam semena, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1419 / 339 kj / kcal |
| maščobe | 1,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 76 g |
| od tega sladkor | 0,7 g |
| vlaknine | 3,5 g |
| beljakovine | 4,2 g |
| Sol | 2,2 g |
Sestavine
riževa polnozrnata moka[1], koruzni škrob[1], riževa moka[1], pecilni prašek (sredstvo za vzhajanje (natrijev hidrogenkarbonat), kislinsko sredstvo (monokalijevtartrat (E336)), koruzni škrob[1]), zmlete psyllium luščine[1], rižev sirup v prahu[1], Quinoasauerteigpulver[1] (kvinojina moka[1], riževa moka[1]), morska sol
- nadzorovana ekološka pridelava
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio testo za pico brez glutena
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov