Bauck Mühle Bio hrustljavi oves s čokolado in oreščki, 300 g
Mešanica za granolo brez glutena
€ 4,99
(€ 16,63 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- z riževimi krispiji
- ekstra hrustljavo
- brez palmovega olja
Ustrezni izdelki
Opis
Bio hrustljavi oves s čokolado in oreščki znamke Bauck Mühle združuje ovsene kosmiče brez glutena z lešniki, mandlji in čokoladnim hrustljavim dodatkom. Z nežno peko nastane posebej hrustljava struktura. Mešanica je proizvedena v ekološki kakovosti in je kontrolirano predelana brez glutena. Proizvedeno brez palmovega olja.
| Št. izd.: | MM-488338 |
|---|---|
| Vsebina: | 300 g |
| EAN: | 4015637019123 |
| Št.-Proizvajalca: | 488338 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica, N - sezam semena, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez palmovega olja |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1897 / 453 kj / kcal |
| maščobe | 17 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,2 g |
| ogljikovi hidrati | 58 g |
| od tega sladkor | 19 g |
| vlaknine | 9,2 g |
| beljakovine | 12 g |
| Sol | 0,02 g |
Sestavine
91 % Glutenfreies Schoko Crunchy[1] (50 % brezglutenski polnozrnati ovseni kosmiči[1], sladkor pese[1], 10 % ovsena moka brez glutena[1], sončnično olje[1], 5 % kakav v prahu[1], 3,3 % rižev ekstrudat[1] (riževa polnozrnata moka[1])), Vanilija[1], koščki praženih lešnikov[1], narezani mandlji[1]
- nadzorovana ekološka pridelava
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio hrustljavi oves s čokolado in oreščki
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov