Bauck Mühle Bio polnozrnata ajdova moka, 500 g
Fino mleta polnozrnata ajdova moka
€ 3,99
(€ 7,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- naravno brez glutena
- oreškast okus
- idealno za peciva, vaflje in še več
Ustrezni izdelki
Opis
Ta polnozrnata ajdova moka brez glutena se v mlinu fino zmelje in prepriča z močnim oreškastim okusom. Ekološka moka je vsestransko uporabna za peciva, kruh, vaflje, palačinke ali testo za testenine ter prinaša naravne arome v vaše pekovske in kuharske mojstrovine. Ajda je naravno brez glutena in vam ponuja raznoliko alternativo klasičnim vrstam moke. Kljub temu je vsaka serija laboratorijsko pregledana in registrirana pri Nemškem društvu za celiakijo, da zagotovo prejmete visokokakovosten izdelek brez glutena.
| Št. izd.: | MM-256038 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 4015637822907 |
| Št.-Proizvajalca: | 256038 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, M - gorčica, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1511 / 361 kj / kcal |
| maščobe | 2,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 71 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| vlaknine | 3,6 g |
| beljakovine | 12 g |
| Sol | <0,01 g |
Sestavine
Buchweizenvollkornmehl glutenfrei[1]
- nadzorovana ekološka pridelava
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio polnozrnata ajdova moka
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov