Bauck Mühle Bio čudežni kruh original, 600 g
Mešanica za peko kruha brez glutena
€ 4,99
(€ 8,32 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- iz ovsenih kosmičev brez glutena
- s hranljivimi semeni
- zmešajte le z vodo
Ustrezni izdelki
Opis
Ta mešanica za peko kruha brez glutena znamke Bauck Mühle je sestavljena iz ovsenih kosmičev brez glutena in hranljivih semen. Preprosto jo zmešate z vodo in spečete, s čimer na mizo prinesete krepak kruh z močno strukturo, povsem brez moke in kvasa. Ta kruh, bogat z vlakninami, beljakovinami in dragocenimi omega-3 maščobnimi kislinami, je vsestransko uporaben – bodisi klasičen iz podolgovatega modela ali celo kot hrustljav kruhek. Ekološka kakovost in kontrolirana odsotnost glutena naredita Wunderbrød za solidno osnovo vaših individualnih prehranskih potreb.
Hitra priprava:
- Vsebino embalaže stresite v posodo, zmešajte s 550 ml vrele vode in pustite nabrekati 20 minut.
- Testo dajte v dobro namaščen podolgovat model za peko (25 x 10 cm). Z vlažnim strgalom za testo ga razporedite po modelu, pritisnite in zgladite.
- Pecite v predhodno ogreti pečici na 200 °C (zgornje/spodnje gretje) 70 minut.
- Takoj vzemite iz modela in pred zaužitjem pustite, da se dobro ohladi.
Klasična priprava:
- Mešanico za peko prelijte s 500 ml hladne vode, testo temeljito premešajte in pustite nabrekati 3 ure ali čez noč v hladilniku.
- Nato ga dajte v model in postavite v hladno pečico.
- Pecite brez predhodnega ogrevanja na 200 °C (zgornje/spodnje gretje) 80 minut.
Nasveti:
- Pred rezanjem pustite, da se dobro ohladi in shranjujte tako, da prepušča zrak.
- Pečen kruh se odlično obnese, če ga zamrznete po porcijah.
- Če nimate modela za peko kruha, lahko preprosto oblikujete hlebec in ga položite na pekač, obložen s papirjem za peko.
| Št. izd.: | MM-385538 |
|---|---|
| Vsebina: | 600 g |
| EAN: | 4015637826417 |
| Št.-Proizvajalca: | 385538 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez dodanega sladkorja, brez kvasa, primerno za diabetike |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1959 / 468 kj / kcal |
| maščobe | 28 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,9 g |
| ogljikovi hidrati | 29 g |
| od tega sladkor | 0,8 g |
| vlaknine | 13 g |
| beljakovine | 20 g |
| Sol | 1,5 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio čudežni kruh original
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov