BioArt Bio Paprika Salsa Sauce, 250 ml
Pikantna omaka s sadno papriko
€ 6,99
(€ 27,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sadna nota paprike
- rahla ostrina čilija
- vsestransko uporabno
Ustrezni izdelki
Opis
Ta ekološka salsa omaka združuje intenziven okus na soncu dozorelih paradižnikov z naravno sladkostjo paprike in blago ostrino čilija. Rezultat je uravnotežena, pikantna omaka, ki se lahko vsestransko uporabi. Idealno se poda k jedem z žara, kot pomaka ali za izboljšanje okusa marinad in omak.
| Št. izd.: | BIOG-321227 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 9006241301518 |
| Št.-Proizvajalca: | 321227 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 406 / 97 kj / kcal |
| maščobe | <0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,01 g |
| ogljikovi hidrati | 20,7 g |
| od tega sladkor | 17,7 g |
| beljakovine | 1,7 g |
| Sol | 2,3 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Bio Paprika Salsa Sauce
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov