Bauck Mühle Bio 8 čudežnih beljakovinskih žemljic, 350 g
Mešanica za peko žemljic brez glutena
€ 3,99
(€ 11,40 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hitra in enostavna priprava
- veganska mešanica
- iz ovsenih otrobov in semen
Ustrezni izdelki
Opis
Z mešanico bio 8 čudežnih beljakovinskih žemljic znamke Bauck Mühle lahko v kratkem času pripravite okusne beljakovinske žemljice. Mešanico preprosto zmešate z vodo in skuto, nato oblikujete in spečete. Rezultat so krepke žemljice z močno strukturo in vsestranskim okusom, ki so odlične za vsakdan. Mešanica za peko temelji na uravnoteženi mešanici ovsenih otrobov, ovsenih kosmičev in semen.
Priprava:
Dodatne sestavine: 250 ml vroče vode, 250 g puste skute
- Pečico segrejte na 200 °C (zgornje/spodnje gretje).
- Skuto zmešajte z vročo vodo, da se razpusti.
- Vsebino embalaže vmešajte v mešanico skute in vode. Testo nato pustite nabrekati 5 minut.
- Z vlažnimi rokami testo razdelite na osem enako velikih kosov, jih oblikujte v kroglice in položite na pekač, obložen s papirjem za peko. Kroglice testa sploščite, da so visoke približno 2 cm.
- Žemljice (brez časa vzhajanja) potisnite v sredino predhodno ogrete pečice.
- Po približno 35 minutah peke jih vzemite iz pečice in pustite, da se dobro ohladijo na rešetki.
Nasveti:
- Pečene žemljice so odlične za zamrzovanje.
- Za pripravo lahko uporabite tudi vegansko alternativo skuti.
| Št. izd.: | MM-315538 |
|---|---|
| Vsebina: | 350 g |
| EAN: | 4015637024943 |
| Št.-Proizvajalca: | 315538 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | H - stročnice, M - gorčica, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1809 / 432 kj / kcal |
| maščobe | 23,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,4 g |
| ogljikovi hidrati | 27,6 g |
| od tega sladkor | 1,2 g |
| vlaknine | 16,7 g |
| beljakovine | 20 g |
| Sol | 2,1 g |
Sestavine
Haferkleie glutenfrei[1], brezglutenski polnozrnati ovseni kosmiči[1], Sezam[1], geschrotete Leinsaat[1], geschrotete Kürbiskerne[1], 7 % sojini kosmiči[1], sončnična semena[1], zmlete psyllium luščine[1], chia semena[1] (Salvia hispanica), napihnjena kvinoja, Kamena sol
- nadzorovana ekološka pridelava
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio 8 čudežnih beljakovinskih žemljic
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov