Bauck Mühle Bio drobni polnozrnati ovseni kosmiči, 475 g
Drobni polnozrnati ovseni kosmiči
€ 3,99
(€ 8,40 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- zajamčeno brez glutena
- iz celega zrna
- vsestransko uporabno
Ustrezni izdelki
Opis
Drobni ovseni kosmiči brez glutena znamke Bauck Mühle so narejeni iz skrbno obdelanega polnozrnatega ovsa v ekološki kakovosti in izjemno nežno stisnjeni v drobne kosmiče. Idealni so za zajtrke, kot so musliji ali kaše, pa tudi za slane jedi, kot so polpeti, ali za peko. Zaradi svoje drobne strukture se hitro povežejo s tekočino in poskrbijo za prijetno mehko konsistenco. Oves je predelan kontrolirano brez glutena in tako ostaja vsestranska osnova v vsakodnevni kuhinji.
| Št. izd.: | MM-300938 |
|---|---|
| Vsebina: | 475 g |
| EAN: | 4015637823645 |
| Št.-Proizvajalca: | 300938 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | brez glutena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1549 / 370 kj / kcal |
| maščobe | 6,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,1 g |
| ogljikovi hidrati | 60 g |
| od tega sladkor | 0,8 g |
| vlaknine | 9,7 g |
| beljakovine | 13 g |
| Sol | 0,01 g |
Sestavine
brezglutenski polnozrnati ovseni kosmiči[1]
- nadzorovana ekološka pridelava
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio drobni polnozrnati ovseni kosmiči
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov