Milupa - visokokakovostna otroška hrana od rojstva

Spremlja starše in dojenčke na njihovi skupni poti v novo življenje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta prehrane
Filter

Milupa: 10 izdelkov

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Milumil 1

Milupa Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Milumil 1, 800 g

  • od rojstva
  • brez škroba in palmovega olja
  • edina hrana ali za dopolnilno hranjenje
€ 14,89 (€ 18,61 / kg)

Dostava do 5. oktober

Otroška mlečna kaša s piškoti za lahko noč

Milupa Otroška mlečna kaša s piškoti za lahko noč, 400 g

  • Od 6. meseca
  • Brez dodanega sladkorja
  • S pšenico, ovsom, rižem in še več
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Milumil Pre

Milupa Začetna formula za dojenčke na osnovi kravjega mleka Milumil Pre, 800 g

  • od rojstva
  • tudi za dodatno hranjenje
  • brez palmovega olja
€ 16,09 (€ 20,11 / kg)

Dostava do 5. oktober

Otroška kaša z zdrobom in mlekom - Mali gurman

Milupa Otroška kaša z zdrobom in mlekom -​ Mali gurman, 400 g

  • Od 6. meseca
  • Prebavljivo in okusno
  • Žito s preverjenih polj
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Otroška mlečna kaša Straciatella - Mali gurman

Milupa Otroška mlečna kaša Straciatella -​ Mali gurman, 400 g

  • Od 8. meseca
  • S čokoladnimi koščki
  • Praktično ponovno zapiranje
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milumil 2

Milupa Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milumil 2, 800 g

  • od 7. meseca
  • z vitaminoma C & D
  • idealno v času dopolnilne prehrane
€ 15,89 (€ 19,86 / kg)

Dostava do 5. oktober

Milupa Otroška mlečna kaša za miren spanec

Milupa Otroška mlečna kaša za miren spanec, 400 g

  • Od 5. meseca
  • Prebavljivo in brez glutena
  • Vrečka, ki jo je mogoče ponovno zapreti
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Dostava do 5. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milumil 3

Milupa Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milumil 3, 800 g

  • od 10. meseca
  • z mešanico vlaknin
  • recept primeren starosti
€ 14,89 (€ 18,61 / kg)

Dostava do 5. oktober

Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milupino otroško mleko 1+

Milupa Nadaljevalno mleko na osnovi kravjega mleka Milupino otroško mleko 1+, 1 l

  • od 1 leta
  • pripravljeno za pitje
  • brez palmovega olja
€ 3,99 (€ 3,99 / l)

Dostava do 5. oktober

Otroška mlečna kaša s polnozrnatimi žiti in sadjem za lahko noč

Milupa Otroška mlečna kaša s polnozrnatimi žiti in sadjem za lahko noč, 400 g

  • Starost: 6 mesecev in več
  • Polnozrnate žitarice in sadje
  • Brez dodanih konzervansov in barvil
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Dostava do 13. oktober

Milupa proizvaja skrbno razvito, visokokakovostno hrano za dojenčke, otroke in dopolnilno prehrano: inovativna hrana za dojenčke in otroke spremlja materino mleko kot edina hrana ali kot dodatek in jo odlikuje dobra toleranca. Po prvih nekaj mesecih se z lahko prebavljivimi mlečnimi kašicami in kosmiči majhni želodčki in občutljive brbončice navadijo na trdno hrano. Nemško podjetje je bilo ustanovljeno leta 1921. Vendar pa je šele od leta 1950 proizvajalo kaše za novorojenčke. Od takrat je podjetje Milupa lahko spremljalo razvoj številnih otrok in starše podpira z gotovostjo, da svojim otrokom nudijo najboljšo začetno oskrbo.