Svetle polnozrnate testenine - Recheis

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Vrsta prehrane
Filter

Svetle polnozrnate testenine: 3 izdelki

Recheis Polnozrnate testenine - Spaghetti N° 5

Recheis Polnozrnate testenine -​ Spaghetti N° 5, Spaghetti N° 5 (500 g)

  • Še posebej svetle
  • Bogato z vlakninami in aromatičnimi
  • 100% avstrijska polnozrnata trda pšenica
€ 2,89 (€ 5,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Recheis Polnozrnate testenine - Quadratini

Recheis Polnozrnate testenine -​ Quadratini, 500 g

  • Še posebej svetle
  • Bogato z vlakninami in aromatičnimi
  • 100% avstrijska polnozrnata trda pšenica
€ 2,89 (€ 5,78 / kg)

Dostava do 16. oktober

Recheis Polnozrnate testenine - Fusilli

Recheis Polnozrnate testenine -​ Fusilli, 500 g

  • Še posebej svetle
  • Bogato z vlakninami in aromatičnimi
  • 100% avstrijska polnozrnata trda pšenica
€ 3,09 (€ 6,18 / kg)

Dostava do 16. oktober