Pirine testenine Recheis

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Vrsta prehrane
Filter

Pirine testenine: 7 izdelkov

Naturgenuss pirine testenine - Spaghetti N°5

Recheis Naturgenuss pirine testenine -​ Spaghetti N°5, 400 g

  • rahlo oreškasta aroma pire
  • jajca proste reje
  • hitro in okusno
€ 2,60 € 2,89 (€ 6,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Pirine testenine - mini makaroni

Recheis Pirine testenine -​ mini makaroni, 400 g

  • rahlo oreškasta pira
  • jajca iz proste reje
  • idealno s kremastimi omakami
€ 2,69 € 2,99 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Naturgenuss pirine testenine - Penne

Recheis Naturgenuss pirine testenine -​ Penne, Penne (400 g)

  • rahlo oreškasta aroma pire
  • jajca proste reje
  • hitro in okusno
€ 2,60 € 2,89 (€ 6,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Naturgenuss pirine testenine - Chifferi

Recheis Naturgenuss pirine testenine -​ Chifferi, 400 g

  • Rahlo oreškasta aroma pire
  • Jajca proste reje
  • Hitro in okusno
€ 2,60 € 2,89 (€ 6,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Naturgenuss pirine testenine - Cellentani

Recheis Naturgenuss pirine testenine -​ Cellentani, 400 g

  • hitro kuhanje
  • z avstrijsko piro
  • aromatičen okus
€ 2,69 € 2,99 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Naturgenuss pirine testenine - Fusilli

Recheis Naturgenuss pirine testenine -​ Fusilli, 400 g

  • popolno za uživanje z žlico
  • avstrijska pira
  • za številne pirine jedi
€ 2,69 € 2,99 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Recheis Naturgenuss pirine testenine - Nastrini

Recheis Naturgenuss pirine testenine -​ Nastrini, 400 g

  • rahlo oreškasta aroma pire
  • jajca proste reje
  • hitro in okusno
€ 2,60 € 2,89 (€ 6,50 / kg)

Dostava do 16. oktober