Omake, sugo in pesto iz Italije

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Omake, sugo in pesto: 1 - 30 od 113 izdelkov

Il pomodoro più buono San Marzano paradižnik 'Vintage'

Il pomodoro più buono San Marzano paradižnik 'Vintage', 400 g

  • cel in olupljen
  • pobrani zreli sadeži
  • iz Italije
€ 3,49 (€ 8,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Il pomodoro più buono Marzanella paradižnik, cel in olupljen

Il pomodoro più buono Marzanella paradižnik, cel in olupljen, 24 x 400 g

  • rumeno meso
  • blago, aromatično in sladko
  • za nežne omake za testenine
€ 77,49 € 93,36 (€ 8,07 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Il pomodoro più buono Olupljen paradižnik San Marzano ZOP

Il pomodoro più buono Olupljen paradižnik San Marzano ZOP, 400 g

  • celi sadeži
  • original iz regije Agro Sarnese Nocerino
  • najboljša sestavina za omake
€ 3,89 (€ 9,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Barilla Omaka Bolognese

Barilla Omaka Bolognese, 400 g

  • Krepko, začinjeno in mesnato
  • Idealno kot omaka in nadev
  • Vsebuje govedino in svinjino
€ 5,29 (€ 13,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Greenomic Pesto

Greenomic Pesto, Bazilika (135 g)

  • različne vrste
  • za tipične italijanske jedi iz testenin
  • najboljše sestavine iz Toskane
€ 4,89 (€ 36,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

ITALIANAVERA Rumeni pelati v paradižnikovem soku

ITALIANAVERA Rumeni pelati v paradižnikovem soku, 400 g

  • olupljen in z malo semeni
  • sadno-sladek okus
  • idealno za omake in še veliko več
€ 3,09 (€ 7,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Paradižnikova pasta iz paradižnikov San Marzano

Il pomodoro più buono Paradižnikova pasta iz paradižnikov San Marzano, 400 g

  • enojno koncetrirana
  • za bogat in sredozemski okus
  • narejen iz sončnega sadja
€ 5,49 (€ 13,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Il pomodoro più buono Pasiran San Marzano paradižnik 'Vintage'

Il pomodoro più buono Pasiran San Marzano paradižnik 'Vintage', 720 ml

  • aromatično in sadno
  • iz zrelega sadja
  • osnova za zelenjavne juhe
€ 5,89 (€ 8,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio koščki paradižnika v pločevinki

Alnatura Bio koščki paradižnika v pločevinki, 400 g

  • za omake, pice in juhe
  • sveže predelano
  • olupljen in sesekljan paradižnik
€ 1,29 (€ 3,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani PESTO - Z baziliko DOP

Viani PESTO -​ Z baziliko DOP, 180 g

  • prijetno grenko
  • narejeno v Liguriji
€ 6,89 (€ 38,28 / kg)

Dostava do 6. oktober

Viani Arrabbiata Sugo s čilijem

Viani Arrabbiata Sugo s čilijem, 280 ml

  • Vegetarijansko in vegansko
  • Prijetno pikantno
  • Iz Italije
€ 5,89 (€ 21,04 / l)

Dostava do 6. oktober

Greenomic Good Hair Day omaka za testenine

Greenomic Good Hair Day omaka za testenine, Z baziliko (500 g)

  • raznolikost okusov
  • brez glutena
  • izdelano brez konzervansov
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio dvojno koncentrirana paradižnikova mezga

Rapunzel Bio dvojno koncentrirana paradižnikova mezga, 200 g

  • 28% suhe snovi
  • narejeno iz italijanskih paradižnikov
  • primerno za različne jedi
€ 2,49 (€ 12,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Barilla Omaka z baziliko

Barilla Omaka z baziliko, 400 g

  • Sadno in aromatično
  • Brez konzervansov
  • Idealno s špageti
€ 4,89 (€ 12,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio celi paradižnik

Alnatura Bio celi paradižnik, 400 g

  • na soncu dozorel
  • predelano sveže iz žetve
  • olupljen in v lastnem soku
€ 1,39 (€ 3,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio paradižnik, sušen, v olivnem olju, aromatičen in začinjen

Rapunzel Bio paradižnik, sušen, v olivnem olju, aromatičen in začinjen, 120 g

  • sušeno na soncu
  • zaokroženo z začimbami
  • za kuhanje, žar in rafiniranje
€ 4,49 (€ 37,42 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio paradižnikova pasta v tubi

Alnatura Bio paradižnikova pasta v tubi, 200 g

  • za začinjanje & oplemenitenje
  • izdelano iz italijanskih paradižnikov
  • dvojno koncentrirano
€ 1,99 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio paradižnikova mezga - Mediteran

Rapunzel Bio paradižnikova mezga -​ Mediteran, 200 g

  • izdelano iz italijanskih paradižnikov
  • sveže pridelano in nežno obdelano
  • kot nalašč za omako za pico, druge omake in juhe
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Don Antonio Pikantna paradižnikova omaka s čilijem

Don Antonio Pikantna paradižnikova omaka s čilijem, 480 ml

  • čili iz Val di Sangra
  • za posebno pikantnost
  • zelo aromatično in prijetno sladko
€ 6,89 (€ 14,35 / l)

Dostava do 6. oktober

Viani Puttanesca Sugo z olivami in kaprami

Viani Puttanesca Sugo z olivami in kaprami, 280 ml

  • Vegansko
  • Čudovito aromatično
  • Najboljši italijanski okus
€ 6,89 (€ 24,61 / l)

Dostava do 6. oktober

Don Antonio Paradižnikova omaka z baziliko

Don Antonio Paradižnikova omaka z baziliko, 480 ml

  • sveža bazilika
  • hitra priprava
  • za preproste testenine
€ 6,89 (€ 14,35 / l)

Dostava do 6. oktober

La Gallinara Pesto na okusni način

La Gallinara Pesto na okusni način, 180 g

  • Vonj z bogato aromo
  • Okusno s hladno teletino
  • Obogaten z oljčnim oljem, parmezanom in pinjolami
€ 7,79 (€ 43,28 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sapore di Sole Bio pesto iz bazilike

Sapore di Sole Bio pesto iz bazilike, 180 g

  • blago aromatična in kremasta tekstura
  • indijski oreščki in ekstra deviško olivno olje
  • 100% naravno in vegansko
€ 8,49 (€ 47,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio paradižnik, sušen v olivnem olju, rahlo pikanten

Rapunzel Bio paradižnik, sušen v olivnem olju, rahlo pikanten, 275 g

  • sušeno na soncu
  • za začinjanje in rafiniranje
  • kombinirano s soljo in rožmarinom
€ 7,99 (€ 29,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

Il pomodoro più buono Neolupljeni datljevi paradižniki

Il pomodoro più buono Neolupljeni datljevi paradižniki, 400 g

  • sladko in aromatično
  • na soncu zorjeno
  • idealno s kozicami
€ 3,69 € 3,89 (€ 9,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Paradižnikova omaka z rdečim vinom Barolo

Don Antonio Paradižnikova omaka z rdečim vinom Barolo, 480 ml

  • polnega telesa, svežega okusa
  • kuhano z aromatično zelenjavo
  • odlično se poda k raviolom
€ 6,89 (€ 14,35 / l)

Dostava do 6. oktober

Viani PEPERONI - Paradižnikov sugo s papriko

Viani PEPERONI -​ Paradižnikov sugo s papriko, 280 ml

  • prefinjeno s kaprami in sardelami
  • začinjena in dobro strukturirana mešanica
€ 6,89 (€ 24,61 / l)

Dostava do 6. oktober

Viani Pesto Genovese brez česna

Viani Pesto Genovese brez česna, 180 g

  • iz Ligurije
  • prijetna konsistenca
  • visoko kakovostne sestavine
€ 6,89 (€ 38,28 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sapore di Sole Češnjev paradižnik v glažu

Sapore di Sole Češnjev paradižnik v glažu, 340 g

  • sladki okus
  • obogaten z baziliko
€ 3,49 (€ 10,26 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sapore di Sole Sugo "La Pommarola"

Sapore di Sole Sugo "La Pommarola", 340 g

  • idealno za testenine
  • rafinirano z zeleno in korenjem
€ 5,99 (€ 17,62 / kg)

Dostava do 6. oktober