Viani PESTO ROSSO - S posušenimi paradižniki, 180 g
Prefinjeno s sirom Grana Padano
€ 6,89
(€ 38,28 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- narejeno brez česna
- lahko se uporablja za testenine in bruschette
Opis
Tudi brez česna je sadni pesto enostavno čudovit. Ni pomembno, če ga uporabite za vroče testenine ali pa kot namaz.
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1985 / 474 kj / kcal |
| maščobe | 45 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 7 g |
| ogljikovi hidrati | 16 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 5 g |
| Sol | 4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Italija, info@viani.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Viani PESTO ROSSO - S posušenimi paradižniki
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov