Zelišča iz skupine Kotányi

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke
Filter

Zelišča: 1 - 30 od 39 izdelkov

KOTÁNYI Origano, drobljen

KOTÁNYI Origano, drobljen, 82 g

  • pikantno-trpko
  • zelo aromatično
  • bogato z eteričnimi olji
€ 5,09 (€ 62,07 / kg)

Dostava do 13. oktober

KOTÁNYI Luštrek, drobljen

KOTÁNYI Luštrek, drobljen, 12 g -​ steklo

  • močan in rahlo sladko-pikanten okus
  • trajnica
  • spominja na zeleno
€ 3,49 (€ 290,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Drobnjak, posušen

KOTÁNYI Drobnjak, posušen, 53 g

  • svež in pikanten
  • univerzalno uporaben
  • blag okus
€ 5,49 (€ 103,58 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Posušen peteršilj

KOTÁNYI Posušen peteršilj, 81 g

  • rahlo poprast okus
  • zelo nežno posušeno
  • dišeče začimbe
€ 4,99 (€ 61,60 / kg)

Dostava do 13. oktober

KOTÁNYI Pravi žafran

KOTÁNYI Pravi žafran, 0,12 g

  • popolno za ribe, perutnino, riž, testenine, pecivo
  • posebej dobro se ujema z zelišči
  • intenzivno rumena barva
€ 2,99 (€ 24.916,67 / kg)

Dostava do 21. oktober

KOTÁNYI Peteršilj

KOTÁNYI Peteršilj, 36 g

  • zelo nežno posušeno
  • rahlo poprast okus
  • bogat z eteričnimi olji
€ 4,19 (€ 116,39 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Pehtran, drobljen

KOTÁNYI Pehtran, drobljen, 12 g

  • ostra aroma
  • prijeten vonj
  • za divjačino, perutnino in ribe
€ 3,49 (€ 290,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Zelena meta, drobljena

KOTÁNYI Zelena meta, drobljena, 10 g

  • idealno za curry, chutney in omake
  • okus spominja na mentol
  • osvežilna
€ 3,49 (€ 349,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Koriander mleti

KOTÁNYI Koriander mleti, 30 g

  • pikantna aroma
  • ostro, sladek okus
  • za orientalski pridih
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Zelena meta

KOTÁNYI Zelena meta, 105 g

  • sveža aroma
  • note mentola
  • za sladke in slane recepte
€ 5,09 (€ 48,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Timijan, drobljen

KOTÁNYI Timijan, drobljen, 19 g

  • prijetno aromatičen
  • dobro se ujema z ribami, mesom in divjadjo
€ 3,49 (€ 183,68 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Sesekljana jušna zelenjava

KOTÁNYI Sesekljana jušna zelenjava, 230 g

  • odlično tudi za raguje
  • popolno za klasične juhe
  • rahlo pikantne arome
€ 8,39 (€ 36,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Majaron, drobljen

KOTÁNYI Majaron, drobljen, 50 g

  • neustavljiv okus
  • nežno posušeno
  • blag okus
€ 3,39 (€ 67,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Bazilika, drobljena

KOTÁNYI Bazilika, drobljena, 10 g

  • posebej nežno posušeno
  • bogata z eteričnimi olji
  • bistveno za pico in paradižnikovo omako
€ 2,99 (€ 299,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Lovorjevi listi

KOTÁNYI Lovorjevi listi, 50 g

  • odlično za juhe
  • vsestranski
  • zelo aromatično
€ 8,49 (€ 169,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Krebuljica, drobljena

KOTÁNYI Krebuljica, drobljena, 6 g

  • idealno za omake, juhe in solate
  • lahko, sladkega okusa
  • nežno posušeno
€ 2,99 (€ 498,33 / kg)

Dostava do 26. oktober

KOTÁNYI Rožmarin, mlet

KOTÁNYI Rožmarin, mlet, 20 g

  • ostrega, smolnatega okusa
  • mediteranska aroma
  • za juhe in enolončnice
€ 2,99 (€ 149,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Rožmarin, grobo sesekljan

KOTÁNYI Rožmarin, grobo sesekljan, 25 g

  • za krepke juhe in enolončnice
  • ostrega, smolnatega okusa
  • sredozemska aroma
€ 2,99 (€ 119,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI BIO bazilika, drobljena

KOTÁNYI BIO bazilika, drobljena, 17 g

  • za mediteransko kuhinjo
  • dobro se ujema s paradižnikom
  • izrazita aroma
€ 3,99 (€ 234,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI BIO rožmarin

KOTÁNYI BIO rožmarin, 30 g

  • za bučke, paradižnik in jajčevce
  • pikanten okus
  • sredozemska aroma
€ 3,99 (€ 133,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Čemaž, sesekljan

KOTÁNYI Čemaž, sesekljan, 4 g

  • nežnega vonja
  • pikantna česnova nota
  • za kremne juhe in krompirjev pire
€ 2,99 (€ 747,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Majaron, drobljen

KOTÁNYI Majaron, drobljen, 10 g

  • aromatično pikantno
  • malo grenko
  • lepo s pečeno gosko in raco
€ 3,49 (€ 349,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Narezana limonska trava

KOTÁNYI Narezana limonska trava, 100 ml (30 g)

  • kuhinja jugovzhodne Azije
  • limonin, rahlo pikanten okus
  • odlično zaokroži jedi
€ 3,59 (€ 119,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Lovorjev list

KOTÁNYI Lovorjev list, 5 g

  • močna aroma
  • izreden okus
  • vsestranski
€ 2,99 (€ 598,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Koper sušen

KOTÁNYI Koper sušen, 12 g

  • sladkega okusa
  • nežno posušen
  • za ribe, tzatziki in solatne prelive
€ 2,99 (€ 249,17 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Origano, drobljen

KOTÁNYI Origano, drobljen, 12 g

  • zelo aromatičen
  • pikanten okus
  • bogat z eteričnimi olji
€ 3,49 (€ 290,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Žajbelj, sesekljan

KOTÁNYI Žajbelj, sesekljan, 7 g

  • oster, grenak okus
  • za teletino in piščančja jetra
  • za jedi mediteranske kuhinje
€ 2,99 (€ 427,14 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Koriander celi

KOTÁNYI Koriander celi, 28 g

  • pikanten okus
  • za indijske jedi
  • spominja na okus pomaranče in cimeta
€ 2,99 (€ 106,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Majaron, drobljen

KOTÁNYI Majaron, drobljen, 30 g

  • polna aroma že pri kuhanju
  • nežno posušeno
  • rahlo grenko
€ 4,39 (€ 146,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

KOTÁNYI Rožmarin, sesekljan

KOTÁNYI Rožmarin, sesekljan, 35 g

  • za krepke juhe in enolončnice
  • z mediteransko aromo
  • zmerno doziranje
€ 3,49 (€ 99,71 / kg)

Dostava do 7. oktober