KOTÁNYI Luštrek, drobljen, 12 g - vrečka

Intenziven vonj po zeleni in jušni zelenjavi

€ 2,99

(€ 249,17 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 12 g - vrečka

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • močan in rahlo sladko-pikanten okus
  • trajnica
  • spominja na zeleno

Pogosto naročeno skupaj z KOTÁNYI Sesekljana jušna zelenjava, 230 g

KOTÁNYI Luštrek, drobljen, 12 g - vrečka € 2,99 (€ 249,17 / kg)
KOTÁNYI Sesekljana jušna zelenjava, 230 g € 8,39 (€ 36,48 / kg)
Skupna cena: € 11,38
Opis

Zaradi svojega izrazitega in rahlo sladko-ostrega okusa je bil luštrek cenjen že v antiki. V avstrijski kuhinji si jedi brez njega skoraj ne moremo predstavljati.

Nasvet: Luštrek uporabljajte zmerno. Njegovo pikantnost zlahka podcenjujemo.

Uporaba: Zeliščni namazi, juhe, solatni prelivi, zelenjavni golaži, stročnice in dušeno meso.

Št. izd.: XKY-KO-180601
Vsebina: 12 g
EAN: 9001414018064
Št.-Proizvajalca: 180601
Znamka: KOTÁNYI
Sestavine

drobljen luštrek

Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Avstrija, www.kotanyi.com/at/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek KOTÁNYI Luštrek, drobljen

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
5 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.