Kotányi - začimbe za ribe in morske sadeže

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke
Filter

Ribe in morski sadeži: 7 izdelkov

KOTÁNYI Začimbe za ribe

KOTÁNYI Začimbe za ribe, 31 g

  • za morske sadeže in ribe juhe
  • subtilna nota citrusov
  • sveže in pikantno
€ 2,99 (€ 96,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Provansalska zelišča

KOTÁNYI Provansalska zelišča, 17 g

  • izboljša pečeno meso in marinade
  • zelo dišeče
  • zdrobljeno
€ 2,99 (€ 175,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Azijska zelišča

KOTÁNYI Azijska zelišča, 15 g

  • z intenzivnim vonjem
  • za tajsko kuhinjo
  • s koriandrom in ingverjem
€ 2,99 (€ 199,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Nova kuhinja: ribe

KOTÁNYI Nova kuhinja: ribe, 25 g

  • Za belo meso
  • Odlično tudi za zelenjavo
  • S svežo noto limone
€ 2,99 (€ 119,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Za ribe z žara

KOTÁNYI Za ribe z žara, 80 g

  • fino nastavljena kreacija
  • idealno za ribe in morske sadeže
  • z veliko zelišč in začimb
€ 2,99 (€ 37,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Začimbni pripravek Harissa

KOTÁNYI Začimbni pripravek Harissa, 25 g

  • s pikantno noto
  • odlično za mesne jedi
  • tudi za juhe, omake itd.
€ 2,99 (€ 119,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Mediteranska zelišča ''Riba-limona''

KOTÁNYI Mediteranska zelišča ''Riba-​limona'', 78 g

  • za peko in žar
  • mediteranska aroma
  • sol iz Punjaba južno od Himalaje
€ 3,99 (€ 51,15 / kg)

Dostava do 6. oktober