Frierss - koroške mesne in klobasne specialitete

Po tradiciji. Prava poslastica.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta prehrane
Filter

Frierss: 1 - 30 od 47 izdelkov

Frierss Alpski namaz Sasaka s čilijem

Frierss Alpski namaz Sasaka s čilijem, 150 g

  • Pikanten in začinjen okus
  • Z najboljšim svinjskim mesom
  • Ročno izdelano
€ 2,89 (€ 19,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Rezana mortadela

Frierss Rezana mortadela, 250 g

  • Mortadela iz Avstrije
  • 100% lokalna svinjina
  • Rahlo začinjena s fino aromo
€ 5,49 (€ 21,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Prosciutto Castello

Frierss Prosciutto Castello, 80 g

  • Stara vsaj 14 mesecev
  • Neustavljivo mehka
  • Blag okus
€ 5,19 (€ 64,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Koroška surova šunka z vrtnimi zelišči

Frierss Koroška surova šunka z vrtnimi zelišči, 100 g

  • Skrbno sušeno
  • S finim zeliščnim plaščem
  • Rahlo pikantna
€ 4,29 (€ 42,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Telečja jetrna klobasa s tartufi

Frierss Telečja jetrna klobasa s tartufi, 200 g

  • Nežna
  • Izvrstne sestavine
  • Ekskluzivni recept
€ 4,69 (€ 23,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Jelenova salama

Frierss Jelenova salama, 300 g

  • rahla nota česna
  • ročno izdelano
  • aromatično in pikantno
€ 9,49 (€ 31,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Grajska slanina, cel kos

Frierss Grajska slanina, cel kos, 200 g

  • najboljša lokalna svinjina
  • dimljena nad bukovim lesom
  • fino aromatičnega okusa
€ 7,29 (€ 36,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Koroška gorska šunka 1/8 v.v.

Frierss Koroška gorska šunka 1/8 v.v., 0,75 kg

  • Rustikalni pridih
  • Prekajeno nad bukovim lesom
  • Izdelano iz avstrijske svinjine
€ 18,39 (€ 24,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Klobase koroških kmetov

Frierss Klobase koroških kmetov, 600 g

  • Kakovostno meso iz Avstrije
  • Rustikalni in drzen okus
  • Hladno dimljeno
€ 12,29 (€ 20,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Koroška variacija gorske salame

Frierss Koroška variacija gorske salame, 100 g

  • 3 različne vrste
  • Narejena po tradicionalnih receptih
  • Večkrat nagrajena
€ 3,59 (€ 35,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Krainer klobase

Frierss Krainer klobase, 250 g

  • pikanten dimljen okus
  • hladno dimljeno in nežno kuhano
  • kot priloga, prigrizek in drugo
€ 4,99 (€ 19,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Mazljiva klobasa s čebulo

Frierss Mazljiva klobasa s čebulo, 400 g

  • Narejeno iz sveže svinjine in jeter
  • Rafinirano z drobno sesekljano čebulo
  • Nežno začinjenega okusa
€ 7,49 (€ 18,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Izvirne koroške hišne klobase fine

Frierss Izvirne koroške hišne klobase fine, 180 g

  • Prekajeno in počasi zorjeno
  • Čudovit prerez
  • Srčno in okusno
€ 5,29 (€ 29,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Narezan dimljeni pršut, prekajen nad kamnitim borom

Frierss Narezan dimljeni pršut, prekajen nad kamnitim borom, 120 g

  • Prekajeno nad kamnitim borom
  • Kakovost iz Avstrije
  • Rahlo začinjeno
€ 3,99 (€ 33,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Izvirna klobasa Koroške groba (6 kosov)

Frierss Izvirna klobasa Koroške groba (6 kosov), 540 g

  • Aromatičen okus paprike
  • Dimljen nad bukovim lesom
  • Večkrat nagrajen
€ 15,09 (€ 27,94 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Koroška surova klobasa v.v.

Frierss Koroška surova klobasa v.v., 200 g

  • Regionalna posebnost
  • Rustikalnega, krepkega okusa
  • Starana 8 tednov
€ 5,29 (€ 26,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss "Bratwurst" klobase - sir in jalapeño

Frierss "Bratwurst" klobase -​ sir in jalapeño, 375 g

  • svinjina in ementalec
  • vsebuje jalapeño čili
  • že kuhano in pripravljeno za pečenje na žaru
€ 7,19 (€ 19,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Alpski namaz Sasaka z bučnimi semeni

Frierss Alpski namaz Sasaka z bučnimi semeni, 150 g

  • Iz najboljše lokalne svinjine
  • S pravim bučnim oljem
  • Ročno izdelano
€ 2,99 (€ 19,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Osso Collo

Frierss Osso Collo, 100 g

  • Najboljša lokalna svinjina
  • Obogatena s finimi začimbami
  • V starosti 4 mesecev
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Caranthana

Frierss Caranthana, 100 g

  • koroško sušena salama na zraku
  • iz avstrijske svinjine
  • na zraku sušimo 12 tednov po družinskem receptu
€ 3,69 (€ 36,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Pečenica od DUROC prašiča, 6 k.

Frierss Pečenica od DUROC prašiča, 6 k., 450 g

  • ročno izdelana
  • vrhunski okus
  • še posebej sočna
€ 8,99 (€ 19,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Villacher salama

Frierss Villacher salama, 1,15 kg

  • nežno začinjena po okusu
  • na zraku sušena 12 tednov
  • po tradicionalnem družinskem receptu
€ 30,99 (€ 26,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Salama s tartufi

Frierss Salama s tartufi, 60 g

  • Salama z užitno plesnijo
  • Rafinirano s črnim tartufom
  • Na zraku sušena 3 mesece
€ 2,79 (€ 46,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Gailtaler bratwurst s pravo koroško slanino

Frierss Gailtaler bratwurst s pravo koroško slanino, 5 kos.

  • Ročno izdelano po starem družinskem receptu
  • Lokalna kakovost mesa
  • Nežno začinjeno in sočno
€ 12,99 (€ 2,60 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Frierss Narezana dimljena salama

Frierss Narezana dimljena salama, 100 g

  • 10 tedensko zorenje
  • fino narezano
  • narejeno iz lokalne svinjine
€ 3,59 (€ 35,90 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Osso Collo v kosu 1/2 kosa

Frierss Osso Collo v kosu 1/2 kosa, 900 g (800 g)

  • ročno soljen
  • zori 4 mesece
  • harmoničen, začinjen okus
€ 26,49 (€ 33,11 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Koroška malica

Frierss Koroška malica, 120 g

  • Iz najboljšega lokalnega mesa
  • Po tradicionalnih receptih
  • Kot nalašč za pohodništvo
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Surova klobasa Gailtaler

Frierss Surova klobasa Gailtaler, 1 kg

  • Govedina in svinjina iz Avstrije
  • Previdno dimljeno nad bukovim lesom
  • Tradicionalno začinjeno
€ 28,99 (€ 28,99 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss BBQ klobasa

Frierss BBQ klobasa, 3 kos.

  • Specialiteta Bratwurst
  • Lokalna kakovost mesa
  • Odličen okus
€ 5,59 (€ 1,86 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Frierss Sasaka - originalna koroška zaseka

Frierss Sasaka -​ originalna koroška zaseka, 150 g

  • narejeno iz najboljših sestavin
  • nežne note popra in česna
  • tradicionalni recept
€ 2,79 (€ 18,60 / kg)

Dostava do 8. oktober

Specialitete znamke Frierss so nekaj posebnega: tradicionalne, poštene in prvovrstnega okusa. 120 let izkušenj, najkakovostnejše lokalne surovine, tradicionalna predelava in dovolj časa za zorenje zagotavljajo najvišjo kakovost specialitet Frierss. Uživajte v subtilni razliki!