Šunka in salama podjetja Frierss

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Vrsta prehrane
Filter

Šunka in salama: 28 izdelkov

Frierss Rezana mortadela

Frierss Rezana mortadela, 250 g

  • Mortadela iz Avstrije
  • 100% lokalna svinjina
  • Rahlo začinjena s fino aromo
€ 4,94 € 5,49 (€ 19,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Koroška surova šunka z vrtnimi zelišči

Frierss Koroška surova šunka z vrtnimi zelišči, 100 g

  • Skrbno sušeno
  • S finim zeliščnim plaščem
  • Rahlo pikantna
€ 3,86 € 4,29 (€ 38,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Prosciutto Castello

Frierss Prosciutto Castello, 80 g

  • Stara vsaj 14 mesecev
  • Neustavljivo mehka
  • Blag okus
€ 4,67 € 5,19 (€ 58,38 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Jelenova salama

Frierss Jelenova salama, 300 g

  • rahla nota česna
  • ročno izdelano
  • aromatično in pikantno
€ 8,54 € 9,49 (€ 28,47 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Grajska slanina, cel kos

Frierss Grajska slanina, cel kos, 200 g

  • najboljša lokalna svinjina
  • dimljena nad bukovim lesom
  • fino aromatičnega okusa
€ 6,56 € 7,29 (€ 32,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Koroška gorska šunka 1/8 v.v.

Frierss Koroška gorska šunka 1/8 v.v., 0,75 kg

  • Rustikalni pridih
  • Prekajeno nad bukovim lesom
  • Izdelano iz avstrijske svinjine
€ 16,55 € 18,39 (€ 22,07 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Izvirne koroške hišne klobase fine

Frierss Izvirne koroške hišne klobase fine, 180 g

  • Prekajeno in počasi zorjeno
  • Čudovit prerez
  • Srčno in okusno
€ 4,76 € 5,29 (€ 26,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Narezan dimljeni pršut, prekajen nad kamnitim borom

Frierss Narezan dimljeni pršut, prekajen nad kamnitim borom, 120 g

  • Prekajeno nad kamnitim borom
  • Kakovost iz Avstrije
  • Rahlo začinjeno
€ 3,59 € 3,99 (€ 29,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Koroška variacija gorske salame

Frierss Koroška variacija gorske salame, 100 g

  • 3 različne vrste
  • Narejena po tradicionalnih receptih
  • Večkrat nagrajena
€ 3,23 € 3,59 (€ 32,30 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Izvirna klobasa Koroške groba (6 kosov)

Frierss Izvirna klobasa Koroške groba (6 kosov), 540 g

  • Aromatičen okus paprike
  • Dimljen nad bukovim lesom
  • Večkrat nagrajen
€ 13,58 € 15,09 (€ 25,15 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Koroška surova klobasa v.v.

Frierss Koroška surova klobasa v.v., 200 g

  • Regionalna posebnost
  • Rustikalnega, krepkega okusa
  • Starana 8 tednov
€ 4,76 € 5,29 (€ 23,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Osso Collo

Frierss Osso Collo, 100 g

  • Najboljša lokalna svinjina
  • Obogatena s finimi začimbami
  • V starosti 4 mesecev
€ 3,50 € 3,89 (€ 35,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Caranthana

Frierss Caranthana, 100 g

  • koroško sušena salama na zraku
  • iz avstrijske svinjine
  • na zraku sušimo 12 tednov po družinskem receptu
€ 3,32 € 3,69 (€ 33,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Villacher salama

Frierss Villacher salama, 1,15 kg

  • nežno začinjena po okusu
  • na zraku sušena 12 tednov
  • po tradicionalnem družinskem receptu
€ 27,89 € 30,99 (€ 24,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Salama s tartufi

Frierss Salama s tartufi, 60 g

  • Salama z užitno plesnijo
  • Rafinirano s črnim tartufom
  • Na zraku sušena 3 mesece
€ 2,51 € 2,79 (€ 41,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Narezana dimljena salama

Frierss Narezana dimljena salama, 100 g

  • 10 tedensko zorenje
  • fino narezano
  • narejeno iz lokalne svinjine
€ 3,23 € 3,59 (€ 32,30 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Osso Collo v kosu 1/2 kosa

Frierss Osso Collo v kosu 1/2 kosa, 900 g (800 g)

  • ročno soljen
  • zori 4 mesece
  • harmoničen, začinjen okus
€ 23,84 € 26,49 (€ 29,80 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Koroška malica

Frierss Koroška malica, 120 g

  • Iz najboljšega lokalnega mesa
  • Po tradicionalnih receptih
  • Kot nalašč za pohodništvo
€ 3,95 € 4,39 (€ 32,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Surova klobasa Gailtaler

Frierss Surova klobasa Gailtaler, 1 kg

  • Govedina in svinjina iz Avstrije
  • Previdno dimljeno nad bukovim lesom
  • Tradicionalno začinjeno
€ 26,09 € 28,99 (€ 26,09 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Mini salama iz tartufov Crispac (2 kosa)

Frierss Mini salama iz tartufov Crispac (2 kosa), 240 g

  • S finimi koščki tartufov
  • Najboljša pusta svinjina
  • Tradicionalno zorenje
€ 7,46 € 8,29 (€ 31,08 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frierss Original jelenja salama, 2 k.

Frierss Original jelenja salama, 2 k., 180 g

  • slastna igra specialitet
  • ročno izdelana
  • dimljena in počasi zorjena
€ 5,30 € 5,89 (€ 29,44 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Koroška gorska šunka, posušena na zraku

Frierss Koroška gorska šunka, posušena na zraku, 600 g

  • Nežno začinjeno
  • Kot nalašč za prigrizek
  • Tradicionalno narejena
€ 19,34 € 21,49 (€ 32,23 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Prekajena šunka s švicarskim borom 1/4

Frierss Prekajena šunka s švicarskim borom 1/4, 1,50 kg

  • Prekajeno nad lokalnim borom
  • Najboljša kakovost mesa iz Avstrije
  • Rahlo začinjeno
€ 31,04 € 34,49 (€ 20,69 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Pastrami 1/2

Frierss Pastrami 1/2, približno 2 kg -​ 2,5 kg

  • Kuhano na nizkem ognju in počasi
  • Posebej nežno
  • Prekajeno in začinjeno
€ 58,94 € 65,49 (€ 29,47 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Tartufi-mortadela

Frierss Tartufi-​mortadela, 100 g

  • Obogateno s črnim tartufom
  • Kakovost avstrijskega mesa
  • Tradicionalna peka
€ 2,69 € 2,99 (€ 26,90 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Koroška šunka brez skorje 1/2

Frierss Koroška šunka brez skorje 1/2, 1,50 kg

  • Odlično za zajtrk ali v sendviču
  • Tradicionalno začinjeno in dimljeno
  • Rahlo začinjena in še posebej sočna
€ 31,04 € 34,49 (€ 20,69 / kg)

Dostava do 8. oktober

Frierss Salama dimljena z borom

Frierss Salama dimljena z borom, 1,50 kg

  • 10 tedensko zorenje
  • koroška specialiteta
  • fina aroma bora
€ 36,89 € 40,99 (€ 24,59 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Frierss Duroc šunka - 1/2

Frierss Duroc šunka -​ 1/2, 3 kg

  • Izdelano iz čistopasemskih prašičev DUROC
  • Fino začinjeno in dimljeno
  • Rahloa začinjenost
€ 77,84 € 86,49 (€ 25,95 / kg)

Dostava do 8. oktober