Haas Želirno sredstvo Quittin 1:1, 34 g
Sadno želiranje z gospodinjskim sladkorjem in pektinom
€ 3,39
(€ 99,71 / kg, vklj. 22% DDV
-
Haas
Želirno sredstvo Quittin 2:1
Hitro in enostavno sadno želiranje
€ 4,49(€ 93,54 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 1:1
Sadno želiranje z gospodinjskim sladkorjem in pektinom
€ 3,39(€ 99,71 / kg) -
Haas
Konzervans za živila - Hassa
Zanesljiva obstojnost in kakovost pri vkuhavanju
€ 1,09(€ 36,33 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 3:1
Sadno želiranje v najkrajšem času in brez maščob
€ 3,39(€ 70,63 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 4:1
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49(€ 93,54 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin - jagoda 2:1
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49(€ 93,54 / kg)
Lastnosti in prednosti
- povsem rastlinsko in brez hidrogeniranih maščob
- močna moč želiranja in kratek čas vkuhavanja
- za marmelade in prefinjene želeje
Opis
S sredstvom Quittin 1:1 znamke Haas bodo okusne marmelade in prefinjeni želeji uspeli kot bi mignil. Povsem rastlinsko želirno sredstvo je brez hidrogeniranih maščob in z visokim deležem naravnega pektina močno skrajša čas vkuhavanja. Za pripravo sadnih dobrot ga lahko preprosto uporabite skupaj z običajnim gospodinjskim sladkorjem.
| Št. izd.: | EDH-10122415 |
|---|---|
| Vsebina: | 34 g |
| EAN: | 9044400159006 |
| Št.-Proizvajalca: | 10122415 |
| Znamka: | Haas |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
citronska kislina, laktoza, Želirno sredstvo (pektin (E440)), Dekstroza, olje oljne ogrščice v prahu (repično olje, maltodekstrin)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1336 / 319 kj / kcal |
| maščobe | 0,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 41,7 g |
| od tega sladkor | 41,5 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,28 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Želirno sredstvo Quittin 1:1
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov