Haas Limonina glazura, 250 g
Svež sadni preliv za mafine in peciva
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hitro mešanje brez kuhanja
- osvežilna sadna nota s finim sijajem
- popolno za dekoriranje in prikrivanje napak
Opis
Ta praktična glazura v prahu daje finim pekovskim izdelkom osvežujočo citrusno aromo in profesionalen videz. Priprava uspe v trenutku, in to povsem brez segrevanja. Že nekaj kapljic vode zadostuje, da se prah spremeni v gladko maso. Pripravljena glazura se zlahka prelije čez pecivo, torte ali mafine, hitro se posuši in v celoti prikrije manjše nepravilnosti na površini.
| Št. izd.: | EDH-10017245 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9055500172468 |
| Št.-Proizvajalca: | 10017245 |
| Znamka: | Haas |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
sladkor, modificiran škrob, kislinsko sredstvo (citronska kislina), aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1666 / 398 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 99 g |
| od tega sladkor | 93 g |
| beljakovine | <0,5 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Limonina glazura
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov