Ankerkraut Darilni set začimb "La Famiglia" (Boter)
Filmska začimba za štedilnik in mizo
€ 14,99
(vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- dve začimbi v kozarcu s plutovinastim zamaškom
- za testenine, ribe in morske sadeže
- idealno za oboževalce in ljubitelje filmov
Ustrezni izdelki
Opis
Ta škatla prinaša pridih družine Corleone neposredno v vašo kuhinjo in vsako jed spremeni v kulinarično mojstrovino. S testeninami Pasta Corleone in začimbo Die Nachricht boste v trenutku oplemenitili ribe, morske sadeže ali klasične testenine. Komplet vam ponuja okusno doživetje, ki je tako nepozabno kot filmska klasika sama – ponudba, ki jo boste težko zavrnili.
| Št. izd.: | AK-4062988021787 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 set |
| EAN: | 4062988021787 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988021787 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
čebula, morska sol, trsni sladkor, Korenina zelene, Česen, origano, črni poper (Piper nigrum)
Bazilika, morska sol, trsni sladkor, Česen, Zeleni poper, olup liomine, Limona v prahu (koncentrat limoninega soka, maltodekstrin), Zdrobljen čili
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1168 / 279 kj / kcal |
| maščobe | 0,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 58 g |
| od tega sladkor | 38 g |
| beljakovine | 5,7 g |
| Sol | 26,8 g |
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1013 / 242 kj / kcal |
| maščobe | 1,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 44 g |
| od tega sladkor | 32 g |
| beljakovine | 7,3 g |
| Sol | 25,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Darilni set začimb "La Famiglia" (Boter)
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov