Greenomic Špageti - česen in čili, 500 g
Duhovite testenine iz Umbrije
€ 7,49
(€ 14,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- s čilijem, papriko in česnom
- pšenični zdrob durum brez jajc
- izdelava "al bronzo"
Opis
Živo rdeči špageti z ognjenim okusom - te testenine so kot nalašč za vaše super testeninske jedi! Testo iz zdroba trde pšenice in mešanice začimb s čilijem, papriko in česnom se dobro poda k vsaki paradižnikovi omaki ali pestu, vendar se temperamentni okusi še posebej dobro ujemajo s kremastimi omakami.
Testenine so narejene po tradicionalnem bronastem postopku "al bronzo" v Umbriji - površina testenin postane bolj groba, celotna struktura pa gostejša. Zaradi tega so testenine bolj čvrste pri kuhanju, omake pa se še posebej dobro oprimejo.
Sestavine
Pšenični zdrob durum, Mešanica začimb (čili, paprika, Česen), naravni okus česna, pitna voda
Lahko vsebuje sledi soje in gorčice.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1478 / 353 kj / kcal |
| maščobe | 1,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 69 g |
| od tega sladkor | 2,5 g |
| beljakovine | 13 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Nemčija, www.greenomic.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Greenomic Špageti - česen in čili
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov