BioArt Krompirjev čips Cream & Onion, 100 g
Krepak in pikanten okus
€ 4,99
(€ 49,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- s kislo smetano in čebulo
- intenzivno pikanten okus
- nežno pečeno z olupkom
Ustrezni izdelki
Opis
Ta ekološki krompirjev čips je narejen iz skrbno izbranega krompirja. Narezan z olupkom in nežno pečen do zlato rumene barve v ekološkem sončničnem olju, ohrani svoj naravni okus krompirja in izjemno hrustljavo strukturo. Fina začimba z aromo kisle smetane in čebule poskrbi za krepak in uravnotežen okus.
| Št. izd.: | BIOG-332857 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9006241302096 |
| Št.-Proizvajalca: | 332857 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1993 / 476 kj / kcal |
| maščobe | 24 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,6 g |
| ogljikovi hidrati | 56 g |
| od tega sladkor | 2,4 g |
| vlaknine | 4,9 g |
| beljakovine | 6 g |
| Sol | 1,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Krompirjev čips Cream & Onion
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov