Kelly's Riffels - Bolognese Style, 130 g
Valovit čips, začinjen z bolonjsko omako.
€ 3,99
(€ 30,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
-
Kelly's
Riffels Sour Cream & Onion
S soljo iz avstrijskih Alp
€ 2,99(€ 23,00 / kg) -
-
Kelly's
Riffels - Bacon & Maple Syrup
Valovit čips z okusom slanine
€ 3,99(€ 30,69 / kg) -
Kelly's
Riffles - Hot Mango Style
Okusen valovit čips z orientalskim pridihom
€ 3,99(€ 30,69 / kg) -
Kelly's
Ribbed - Bolognese Style
Valovit čips, začinjen z bolonjsko omako.
€ 3,99(€ 30,69 / kg) -
Lastnosti in prednosti
- veganski recept
- narejeno z avstrijskim krompirjem
- izjemno hrustljavo
Ustrezni izdelki
Opis
Hrustljavi, valoviti čips, navdihnjen s klasičnim okusom bolonjske omare, z bogatimi, ovijajočimi aromatičnimi notami. Gosta, hrustljava tekstura poudari intenziven okus, za okusen in izviren prigrizek, idealen za slasten odmor.
Sestavine
krompir, rastlinska olja (sončnice, ogrščice[1]), naravne arome, sladkor, sol, Bazilika, začimbe, Čebula v prahu, česen v prahu, Paradižnik v prahu, izvleček kvasa
- v spremenljivih masnih razmerjih
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2173 / 519 kj / kcal |
| maščobe | 32 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,9 g |
| ogljikovi hidrati | 49 g |
| od tega sladkor | 3,6 g |
| vlaknine | 4,6 g |
| beljakovine | 5,8 g |
| Sol | 1,6 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Avstrija, www.kellys.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Kelly's Ribbed - Bolognese Style
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov