Ankerkraut Začimba za ocvrt krompirček "Freibad Pommes", 150 g
Poletni občutek za vrt in bazen
€ 5,99
(€ 39,93 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 2 žlici za 500 g krompirja
- z morsko soljo
- za ocvrt krompirček in otroške spomine
Ustrezni izdelki
Opis
S to mešanico začimb bo vaš krompirček imel natanko takšen okus, kot se ga spomnite iz papirnate posodice na kopališču – vroč, začinjen in preprosto okusen. Ne glede na to, ali po plavanju ali za majhno lakoto na vrtu, ta mešanica bo ob vsaki porciji ocvrtega krompirčka obudila vaše poletne otroške spomine.
| Št. izd.: | AK-4062988019036 |
|---|---|
| Vsebina: | 150 g |
| EAN: | 4062988019036 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988019036 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Lahko vsebuje sledi: | L - zelena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
morska sol, trsni sladkor, sladka paprika, curry v prahu (kurkuma (Curcuma longa), Korijander, gorčična semena, semena grškega sena, sol, čili, Česen), čebula, Česen, kurkuma (Curcuma longa)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 293 / 70 kj / kcal |
| maščobe | 0,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 14 g |
| od tega sladkor | 12 g |
| beljakovine | 1,3 g |
| Sol | 80,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Začimba za ocvrt krompirček "Freibad Pommes"
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov