BioArt Čokolada "Za najboljšega očka", 70 g
Intenziven kakavov užitek v njegovi najčistejši obliki
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- intenziven okus kakava
- uravnotežena grenkoba
- čisto in neponarejeno
Ustrezni izdelki
Opis
Ta čokolada predstavlja jasen, močan okus po kakavu in uravnoteženo grenkobo. Skrbno izbrana temna čokolada prepriča s svojim intenzivnim značajem in čistim užitkom. Idealno za vse očete, ki cenijo preproste, visokokakovostne čokoladne trenutke.
| Št. izd.: | BIOG-325726 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006241310671 |
| Št.-Proizvajalca: | 325726 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2428 / 580 kj / kcal |
| maščobe | 44 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 28 g |
| ogljikovi hidrati | 34 g |
| od tega sladkor | 28 g |
| vlaknine | 11 g |
| beljakovine | 6,8 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Čokolada "Za najboljšega očka"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov