Ankerkraut Začimbna mešanica za ribe in zelenjavo "Die Nachricht" (Boter), 70 g
Filmska začimba za ribe in vegetarijanske jedi
€ 6,49
(€ 92,71 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- posebna izdaja "Boter"
- za žar, ponev in pečico
- idealno za ribe, zelenjavo in sir halloumi
Ustrezni izdelki
Opis
S posebno izdajo „Die Nachricht“ boste ustvarili kulinarično mojstrovino, ki bo vaši družini zagotovo ostala v spominu. Intenzivna mešanica plemeniti ribje jedi vseh vrst in spremeni tudi zelenjavo ali sir halloumi v okusno jed na Corleonejev način. Že majhna količina zadostuje, da iz preprostih sestavin naredite ponudbo, ki je nihče za mizo ne bo mogel zavrniti.
| Št. izd.: | AK-4062988021886 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 4062988021886 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988021886 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
Bazilika, morska sol, trsni sladkor, Česen, Zeleni poper, olup liomine, Limona v prahu (koncentrat limoninega soka, maltodekstrin), Zdrobljen čili
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1013 / 242 kj / kcal |
| maščobe | 1,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 44 g |
| od tega sladkor | 32 g |
| beljakovine | 7,3 g |
| Sol | 25,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Začimbna mešanica za ribe in zelenjavo "Die Nachricht" (Boter)
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov