Ankerkraut Začimbna mešanica za hrustljav nariban krompir "Rösti", 120 g
Klasika za nemško in švicarsko kuhinjo
€ 5,49
(€ 45,75 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- mešanica z morsko soljo in muškatnim oreščkom
- 3-4 čajne žličke na 500 g krompirja
- idealno za rösti
Ustrezni izdelki
Opis
Če želite svoje krompirjeve jedi oplemenititi po švicarsko, je ta začimbna mešanica vaše vrhunsko skrivno orožje. Kombinacija morske soli, belega popra, čebule in muškatnega oreščka se popolnoma poda h grobo naribanemu kuhanemu krompirju, ki se zlato-rjavo opeče na maslu. Z le nekaj čajnimi žličkami na porcijo ustvarite čudovit obrok, ki ga po želji lahko dopolnite s slanino ali čebulo.
| Št. izd.: | AK-4062988008955 |
|---|---|
| Vsebina: | 120 g |
| EAN: | 4062988008955 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988008955 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Lahko vsebuje sledi: | L - zelena, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
68 % morska sol, čebula, beli poper, Muškatni orešček
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 435 / 104 kj / kcal |
| maščobe | 1,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,1 g |
| ogljikovi hidrati | 15 g |
| od tega sladkor | 13 g |
| beljakovine | 3,2 g |
| Sol | 64,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Začimbna mešanica za hrustljav nariban krompir "Rösti"
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov