Alnatura - čaj

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Čaj: 1 - 30 od 45 izdelkov

Alnatura Bio chai črni čaj

Alnatura Bio chai črni čaj, 40 g

  • črni čaj z začimbami
  • sladke orientalske arome
  • dober okus z mlekom ali brez
€ 2,33 € 2,59 (€ 58,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio črni čaj Earl Grey

Alnatura Bio črni čaj Earl Grey, 20 čajnih vrečk (35 g)

  • bio kakovost
  • z oljem bergamotke
  • vegansko
€ 2,24 € 2,49 (€ 64,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zeleni čaj matcha

Alnatura Bio zeleni čaj matcha, 30 g

  • fino mleti listi zelenega čaja
  • prefinjen okus
  • čist ali v mešanih pijačah
€ 9,44 € 10,49 (€ 314,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio kamilični čaj

Alnatura Bio kamilični čaj, 20 čajnih vrečk (30 g)

  • blag okus
  • bio kakovost
  • v skladu s smernicami Demeter
€ 1,52 € 1,69 (€ 50,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zeleni čaj Gunpowder

Alnatura Bio zeleni čaj Gunpowder, 100 g

  • v razsutem stanju
  • močan in trpek
  • ekološka kakovost
€ 2,51 € 2,79 (€ 25,10 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zeleni čaj - jasmin

Alnatura Bio zeleni čaj -​ jasmin, 20 čajnih vrečk (30 g)

  • cvetlično in blago
  • bio kakovost
  • spremenljiv čas namakanja
€ 2,06 € 2,29 (€ 68,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio kamilični čaj, v razsutem stanju

Alnatura Bio kamilični čaj, v razsutem stanju, 40 g

  • bio kakovost
  • za male in velike
  • razsuto, individualno doziranje
€ 2,78 € 3,09 (€ 69,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio šipkov čaj s hibiskusom

Alnatura Bio šipkov čaj s hibiskusom, 20 čajnih vrečk (45 g)

  • šipek in hibiskus
  • bio kakovost
  • okusno vroče in ohlajeno
€ 1,61 € 1,79 (€ 35,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zeleni čaj Sencha

Alnatura Bio zeleni čaj Sencha, 75 g

  • nežno trpko
  • bio kakovost
  • vegansko
€ 2,24 € 2,49 (€ 29,87 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čaj iz komarčka, janeža in kumine

Alnatura Bio čaj iz komarčka, janeža in kumine, 50 čajnih vrečk (112,50 g)

  • bio kakovost
  • vegansko
  • veliko pakiranje
€ 3,32 € 3,69 (€ 29,51 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čaj - komarček

Alnatura Bio čaj -​ komarček, 20 čajnih vrečk (45 g)

  • bio kakovost
  • vegansko
  • sladko in pikantno
€ 1,34 € 1,49 (€ 29,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zeliščni čaj za lahko noč

Alnatura Bio zeliščni čaj za lahko noč, 20 čajnih vrečk (30 g)

  • ekološka kakovost
  • prijetnega okusa
  • vegansko
€ 1,79 € 1,99 (€ 59,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio beli čaj z vrtničnimi listi

Alnatura Bio beli čaj z vrtničnimi listi, 20 čajnih vrečk (30 g)

  • bio kakovost
  • vegansko
  • blag, cvetlični značaj
€ 2,06 € 2,29 (€ 68,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čaj iz poprove mete

Alnatura Bio čaj iz poprove mete, 30 g

  • pikantno in metino
  • bio kakovost
  • vegansko
€ 1,52 € 1,69 (€ 50,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio čaj iz ingverja in kurkume s semeni koriandra

Alnatura Bio čaj iz ingverja in kurkume s semeni koriandra, 20 čajnih vrečk (40 g)

  • bio kakovost
  • vegansko
  • odlično za hladne dni
€ 2,60 € 2,89 (€ 65,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čaj - melisa z limonsko travo

Alnatura Bio čaj -​ melisa z limonsko travo, 20 čajnih vrečk (30 g)

  • bio kakovost
  • vegansko
  • sveža, nežna aroma limone
€ 1,61 € 1,79 (€ 53,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio ingverjev čaj

Alnatura Bio ingverjev čaj, 20 čajnih vrečk (28 g)

  • bio kakovost (Demeter)
  • idealno za hladnejše mesece
  • 100 % ingver
€ 1,88 € 2,09 (€ 67,14 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zeliščni čaj za dojenčke

Alnatura Bio zeliščni čaj za dojenčke, 20 čajnih vrečk (35 g)

  • od petega meseca starosti
  • ekološka kakovost
  • brez glutena
€ 1,70 € 1,89 (€ 48,57 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio črni čaj

Alnatura Bio črni čaj, 20 čajnih vrečk (35 g)

  • bio (Demeter) kakovost
  • vegansko
  • spremenljiva moč, odvisno od časa namakanja
€ 1,34 € 1,49 (€ 38,29 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čaj - rooibos in vanilija

Alnatura Bio čaj -​ rooibos in vanilija, 20 čajnih vrečk (30 g)

  • bio kakovost
  • s pravo vanilijo
  • vegansko
€ 2,42 € 2,69 (€ 80,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zeliščni čaj Notranja moč

Alnatura Bio zeliščni čaj Notranja moč, 20 čajnih vrečk (40 g)

  • bio kakovost
  • vegansko
  • lmonin in svež okus
€ 2,24 € 2,49 (€ 56,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zeleni čaj - ingverj in limona

Alnatura Bio zeleni čaj -​ ingverj in limona, 20 čajnih vrečk (30 g)

  • v priročni čajni vrečki
  • bio kakovost
  • vegansko
€ 1,70 € 1,89 (€ 56,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čaj za dojenje

Alnatura Bio čaj za dojenje, 35 g

  • še posebej za doječe matere
  • janež, komarček, kumina in drugo
  • Demeter ekološka kakovost
€ 2,15 € 2,39 (€ 61,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čaj Darjeeling, v razsutem stanju

Alnatura Bio čaj Darjeeling, v razsutem stanju, 80 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • odmerjanje po želji
€ 3,59 € 3,99 (€ 44,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio zeliščni čaj

Alnatura Bio zeliščni čaj, 20 čajnih vrečk (30 g)

  • bio kakovost
  • blago, nežno metino
  • vegansko
€ 1,52 € 1,69 (€ 50,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio žajbljev čaj

Alnatura Bio žajbljev čaj, 20 čajnih vrečk (30 g)

  • bio kakovost
  • pikantno in aromatično
  • vegansko
€ 1,70 € 1,89 (€ 56,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio mediteranski zeliščni čaj

Alnatura Bio mediteranski zeliščni čaj, 20 čajnih vrečk (40 g)

  • bio kakovost
  • vegansko
  • z mediteranskimi zelišči
€ 2,24 € 2,49 (€ 56,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čaj iz lipovih cvetov

Alnatura Bio čaj iz lipovih cvetov, 20 čajnih vrečk (36 g)

  • bio kakovost
  • iz nadzorovane divje pridelave
  • vegansko
€ 2,78 € 3,09 (€ 77,22 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio rooibos čaj, v razsutem stanju

Alnatura Bio rooibos čaj, v razsutem stanju, 20 čajnih vrečk (100 g)

  • bio kakovost
  • vegansko
  • v razsutem stanju, individualno doziranje
€ 3,14 € 3,49 (€ 31,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čaj - citronska verbena

Alnatura Bio čaj -​ citronska verbena, 20 čajnih vrečk (30 g)

  • bio kakovost
  • nežne citrusne note
  • vegansko
€ 1,88 € 2,09 (€ 62,67 / kg)

Dostava do 7. oktober