Alnatura Bio čaj za dojenje, 35 g

Klasičen čaj za doječe mame

€ 2,15 € 2,39 -10%

(€ 61,43 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 35 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • še posebej za doječe matere
  • janež, komarček, kumina in drugo
  • Demeter ekološka kakovost

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio gozdni med, 500 g

Alnatura Bio čaj za dojenje, 35 g € 2,15 (€ 61,43 / kg)
Alnatura Bio gozdni med, 500 g € 6,29 (€ 12,58 / kg)
Skupna cena: € 8,44
Opis

Janež, komarček in kumina so najboljša zeliščna trojica za doječe matere. Alnaturin negovalni čaj vsebuje tudi meliso, citronko in sivko. Zato infuzija razvaja z intenzivnimi, a zaokroženimi okusi - sproščujoča izkušnja v skodelici!

Vse sestavine izvirajo iz nadzorovane ekološke pridelave, nekatere celo v ekološki kakovosti Demeter. V pakiranju je 20 infuzijskih vrečk.

Št. izd.: MM-226133
Vsebina: 35 g
EAN: 4104420232969
Št.-Proizvajalca: 226133
Znamka: Alnatura
Čaji: Z vrečko za čaj
Certifikati: Bioland, Demeter, Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Izvor: Nemčija
Informacije o shranjevanju: Hraniti pri sobni temperaturi., Hraniti v suhem prostoru.
Sestavine

33 % janeževa semena[2], 30 % koromač[2], 30 % semena kumine[2], 3,5 % Melisa[1], 2 % Limona verbena[1], 1,5 % Cvetovi sivke[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
  2. iz kmetijstva Demeter
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 0 / 0 kj / kcal
maščobe 0,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,1 g
ogljikovi hidrati 0,1 g
  od tega sladkor 0,1 g
beljakovine 0,1 g
Sol 0,01 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio čaj za dojenje

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

1,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (100%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder