Zotter Schokoladen - visokokakovostna ekološka čokolada pravične trgovine

Unikatne in izvirne Bean-to-Bar kreacije iz Avstrije

Nakupovanje po kategorijah

Elegantno, okroglo in pisano

Odkrijte Mitzi Blue
Marken / Zotter Schokolade
      • placeholder
      • placeholder
      • placeholder
      • placeholder

        Filtriranje in razvrščanje

        Cene Highlights Certifikati Vrsta prehrane
        Filter

        Zotter Schokoladen: 1 - 30 od 356 izdelkov

        Bio čokolada Quadratur des Kreises - 100 % temna čokolada brez sladkorja

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Quadratur des Kreises -​ 100 % temna čokolada brez sladkorja, 70 g

        • vegansko
        • intenzivna in grenka
        • fin aromatični profil
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada - "Mousse iz temne čokolade"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "Mousse iz temne čokolade", 70 g

        • 80 % kakava v polnilu
        • izrazito čokoladna
        • mehko polnilo
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs - Kava

        Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs -​ Kava, 130 g

        • iz kave iz pravične trgovine
        • s čistim kakavovim maslom
        • nežno topljive
        € 6,99 (€ 53,77 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs - Bela čokolada

        Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs -​ Bela čokolada, 130 g

        • nežno topljive
        • z bio gorskim mlekom
        • 30 % čistega kakavovega masla
        € 6,99 (€ 53,77 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada Quadratur des Kreises - 70 % kakava in 30 % mleka, brez dodanega sladkorja

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Quadratur des Kreises -​ 70 % kakava in 30 % mleka, brez dodanega sladkorja, 70 g

        • rahlo grenka in nežno mlečna
        • s 30 % bio gorskega mleka
        • 70 % kakava
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada Mitzi Blue - "Nebesa ljubezni"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Mitzi Blue -​ "Nebesa ljubezni", 70 g

        • sadno-sladka
        • z rdečim malinovim srcem
        • okrašena s cvetovi plavice
        € 2,79 € 3,99 (€ 39,86 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada Labooko - "Madagaskar 100 %"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Madagaskar 100 %", 65 g

        • rahle zemeljske in kavne note
        • pražene oreškaste in lesne note
        • intenzivne note jagodičevja
        € 4,29 (€ 66,00 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada Quadratur des Kreises - Temna čokolada s 75 % kakava in eritritolom

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Quadratur des Kreises -​ Temna čokolada s 75 % kakava in eritritolom, 70 g

        • vegansko
        • sladkana z eritritolom
        • intenziven okus orehov
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada Labooko - "70 % kakava in 30 % mleka"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "70 % kakava in 30 % mleka", 65 g

        • brez dodanega sladkorja
        • oplemenitena z vaniljevim strokom v prahu
        • zanimiva različica mlečne čokolade
        € 4,29 (€ 66,00 / kg)

        Dostava do 16. oktober

        Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Orehi in marcipan"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "Orehi in marcipan" (70 g)

        • ročno izdelana
        • oplemenitena z rumom
        • 50 % kakava
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Slana karamela"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "Slana karamela", 70 g

        • brez alkohola in glutena
        • popolna kombinacija okusov
        • oplemenitena z mandljevim nugatom
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio vroča čokolada - Otroški izbor

        Zotter Schokoladen Bio vroča čokolada -​ Otroški izbor, 110 g

        • pet različnih vrst
        • vsaka tablica vsebuje 22 g
        • otrokom priljubljeni okusi
        € 7,02 € 7,39 (€ 63,82 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio Choco Nougat - Lešniki

        Zotter Schokoladen Bio Choco Nougat -​ Lešniki, 130 g

        • nežna nota vanilje
        • sladkano s surovim in polnovrednim trsnim sladkorjem
        • vegansko
        € 5,69 (€ 43,77 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada Labooko - "Sladkosnedi zajček", VEGAN

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Sladkosnedi zajček", VEGAN, 70 g

        • veganski užitek
        • ena tablica z malino in kokosom
        • ena tablica z ovsenim napitkom
        € 4,74 € 4,99 (€ 67,71 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada Labooko - "80 % kakava in 20 % mleka"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "80 % kakava in 20 % mleka", 65 g

        • brez dodanega sladkorja
        • oreškasto-mlečni okus
        • intenzivna aroma
        € 4,29 (€ 66,00 / kg)

        Dostava do 16. oktober

        Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs - Bela riževa čokolada

        Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs -​ Bela riževa čokolada, 130 g

        • z riževim prahom namesto mleka
        • nežno topljive
        • vegansko
        € 6,99 (€ 53,77 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada The Fusion - "Temna čokolada in ribez"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada The Fusion -​ "Temna čokolada in ribez", 70 g

        • 70 % kakava
        • kiselkaste jagodičaste arome
        € 3,00 € 4,29 (€ 42,86 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Marc de Champagne"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "Marc de Champagne", 70 g

        • vsebuje alkohol (> 2 %)
        • visok delež kakava
        • s finim šampanjskim destilatom
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio vroča čokolada - Klasični izbor

        Zotter Schokoladen Bio vroča čokolada -​ Klasični izbor, 110g

        • pet različnih vrst
        • vsaka tablica vsebuje 22 g
        • tri veganske čokolade
        € 7,39 (€ 67,18 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Classic - "Temna čokolada"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Classic -​ "Temna čokolada", 70 g

        • 70 % bio kakava
        • sladkano s surovim trsnim sladkorjem
        € 3,99 (€ 57,00 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada - "Borovnice na limonini kremi"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "Borovnice na limonini kremi", 70 g

        • z veliko svežimi borovnicami
        • oblita s plemenito temno čokolado
        • ročno izdelana
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada Labooko - "Maya Cacao 100 %"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Maya Cacao 100 %", 65 g

        • s kakavom iz Belizeja in Gvatemale
        • arome jagodičevja in češenj
        • oreškasto-začinjeni okus
        € 4,29 (€ 66,00 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Karamela", VEGAN

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko -​ "Karamela", VEGAN, 70 g

        • z napitkom iz indijskih oreščkov in riževim napitkom
        • oplemenitena z vaniljo in limono
        • vegansko in brez alkohola
        € 4,99 (€ 71,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada - "Sladki pozdravi iz Spodnje Avstrije"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "Sladki pozdravi iz Spodnje Avstrije", 70 g

        • temna mlečna čokolada
        • s češnjevo kremo in mandljevim nugatom
        • karamelizirani modri mak
        € 4,07 € 4,29 (€ 58,14 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Espresso macchiato"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "Espresso macchiato", 70 g

        • brez alkohola
        • z rahlo sladkim kavnim ganachejem
        • iz ekološke pridelave
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs - Mix

        Zotter Schokoladen Bio Light Bulbs -​ Mix, 130 g

        • šest različnih vrst
        • naravne barve iz sadja
        • vsestranska uporaba
        € 6,99 (€ 53,77 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio čokolada Quadratur des Kreises - Mlečna čokolada s 50 % kakava in datljevim sladkorjem

        Zotter Schokoladen Bio čokolada Quadratur des Kreises -​ Mlečna čokolada s 50 % kakava in datljevim sladkorjem, 70 g

        • nežna karamelna nota
        • sladkana z datljevim sladkorjem
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 16. oktober

        Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Sladko opravičilo"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "Sladko opravičilo", 70 g

        • v okusni mlečni čokoladi
        • mandljev nugat s krokantom
        • nežno topljiv vaniljev ganache
        € 3,00 € 4,29 (€ 42,86 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Bio vroča čokolada - "Bela čokolada z vaniljo"

        Zotter Schokoladen Bio vroča čokolada -​ "Bela čokolada z vaniljo", 110 g

        • s pravo vaniljo
        • oplemenitena s sladkimi mandlji
        • pet tablic po 22 g
        € 7,39 (€ 67,18 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Mango Tango"

        Zotter Schokoladen Bio čokolada -​ "Mango Tango", 70 g

        • z mangovim in limoninim ganachejem
        • oblita s temno čokolado
        • brez alkohola
        € 4,29 (€ 61,29 / kg)

        Dostava do 6. oktober

        Dobrodošli v svetu okusnih pregreh in vrhunske čokolade! Pri Zotterju verjamejo, da je čokolada več kot le sladica - je izjemno doživetje za vse čute. Njihova zaveza kakovosti in inovativnosti je znamko postavila med najbolj cenjene čokoladne mojstre na svetu. In mi vam v naši ponudbi ponosno predstavljamo široko paleto Zotter čokolad, ki bo prebudila vašo domišljijo in vas popeljala na čutno potovanje po najbolj izbranih okusih.

        Vrhunsko pridelane sestavine so srce čokolad Zotter. Sodelujejo s priznanimi pridelovalci iz celega sveta, ki zagotavljajo izjemno kakovostne surovine. Čokolade so izdelane iz najboljših kakavovih zrn, ki so ročno obdelana in pražena, da ohranijo svoj edinstven okus. Pri tem pa se zavedajo tudi pomena trajnosti in pravične trgovine, zato se zavezujejo k etičnemu pridobivanju surovin.

        Vsaka čokolada je pravo umetniško delo. Mojstri čokolade s svojim znanjem in strastjo ustvarjajo neustavljive kombinacije okusov. Odkrijte presenetljive združitve sadja, oreščkov, začimb in drugih naravnih arom, ki se prelivajo v sladke, harmonične simfonije. Igrajte se s teksturami, uživajte v kremastih, hrustljavih in žametnih notah, ki se prepletajo v vsakem grižljaju.

        Pri Zotterju so tudi pionirji v eksperimentalnih okusih. Pogosto se prebijajo skozi tradicionalne meje in ustvarjajo revolucionarne kombinacije, ki vas bodo navdušile. Bodisi gre za začimbe, zelišča, pikantne ali celo nenavadne sestavine, njihove edinstvene kreacije vas bodo presenetile in vas spodbudile k odkrivanju novih okusov.

        Poleg izjemnega okusa je njihova pozornost namenjena tudi estetiki. Vsaka čokolada je oblečena v barvito in privlačno embalažo, ki odraža unikatnost okusa, ki vas čaka v njenem notranjosti. Čokolade Zotter so tudi odlično darilo za vse priložnosti, saj bodo navdušile tako ljubitelje čokolade kot tudi tiste, ki si želijo razvajanja in raziskovanja novih okusov.