Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Tiramisu", 70 g

Dvojno polnjena temna gorska mlečna čokolada

€ 4,29

(€ 61,29 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • mascarponejev in kavni ganache
  • izdelano brez glutena
  • z rumom (< 2 % alkohola)

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Coffee Toffee", 70 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Tiramisu", 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Coffee Toffee", 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Skupna cena: € 8,58
Opis

Čokoladna kreacija vsebuje dve plasti. Prvo sestavljajo mandljev nugat, mascarpone, bela čokolada in prava burbonska vanilja. Druga združuje intenzivno kavno čokolado, temno čokolado, kavno kuverturo iz Zotterjeve pražarne in rum. Nadev je zgoraj in spodaj prekrit s tanko plastjo kavne kuverture, vse skupaj pa obdaja fina mlečna čokolada.

Št. izd.: ZSM-16502
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403052937
Št.-Proizvajalca: 16502
Znamka: Zotter Schokoladen
Certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Lahko vsebuje sledi: C - jajce, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo.
Značilnosti: z alkoholom
Sestavine

trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], Polnovredno mleko v prahu[2], Kakavova masa[1], mascarpone[2] (smetana[2], Mlečni proteini[2], sol, trsni sladkor[2], aroma vanilije[2]), Polnomastno mleko[2], invertni sladkorni sirup[2], glukozni sirup[2], Posneto mleko v prahu[2], Rum[1], Mandlji[2], Kava v prahu[1], Sladka sirotka v prahu[2], Mleta kava[1], karamelizirano mleko v prahu[2] (Posneto mleko v prahu[2], sladkor[2]), trsni sladkor[1], Stroki vanilije v prahu[2], sojin lecitin (E322)[3], Kamena sol, Cimet[2], Kardamom[2], Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2], sladkor[2]), Cvetovi vrtnice[2], 50 % min. vsebnost kakava (v temni gorski mlečni čokoladi)

  1. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 60 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  3. emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi oreškov vseh vrst, arašide, jajca in sezam.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2206 / 527 kj / kcal
maščobe 35 g
  od tega nasičene maščobne kisline 21 g
ogljikovi hidrati 43 g
  od tega sladkor 40 g
beljakovine 6,5 g
Sol 0,23 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Tiramisu"

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (50%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (50%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder