Zotter Schokoladen Bio čokolada - "coffee toffee", 70 g
Polnjeno z mandljevo kremo
€ 4,29
(€ 61,29 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- mešanica med kavo in karamelo
- doživetje okusa
- s kavnimi zrnci kave Arabica
Opis
Prvovrstna poslastica z vznemirljivim okusom in popolno kombinacijo karamele in kave. Plast karamele se razprostira po mandljevi kremi, preliti s kavno čokolado.
| Št. izd.: | ZSM-16370 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403035640 |
| Št.-Proizvajalca: | 16370 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
| Izvor: | Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, C - jajce, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Značilnosti: | brez umetnih arom, brez umetnih barvil, brez konzervansov, brez ojačevalcev okusa |
Sestavine
trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], Mandlji[2], maslo[2], sladka smetana[2], Polnovredno mleko v prahu[2], Kakavova masa[1], invertni sladkorni sirup[2], trsni sladkor[1], Sladka sirotka v prahu[2], Polnomastno mleko[2], Posneto mleko v prahu[2], Mleta kava[1], Kamena sol, sojin lecitin (E322)[3], koncentrat limoninega soka[2], Kava v prahu[1], Stroki vanilije v prahu[1], Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2], sladkor[2]), Cvetovi vrtnice[2], Kardamom[2], Cimet[1]
- iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 53 % / iz certificiranega ekološkega kmetijstva
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
Lahko vsebuje sledi vseh vrst oreščkov, arašidov, jajc in sezamovih semen.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2374 / 567 kj / kcal |
| maščobe | 41 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 21 g |
| ogljikovi hidrati | 44 g |
| od tega sladkor | 41 g |
| beljakovine | 6,6 g |
| Sol | 0,28 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "coffee toffee"
| 5 Zvezdic | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
3 ocene
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov