Nori, Dulse, Wakame in še veliko več

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Alge: 22 izdelkov

bibigo Seaweed Snack

bibigo Seaweed Snack, Sea Salt (4 g)

  • začinjene morske alge
  • ekstra hrustljava tekstura
  • pristen okus
€ 1,25 € 1,39 (€ 312,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

bibigo Crispy Seaweed Snacks

bibigo Crispy Seaweed Snacks, Sezam (15 g)

  • posušene, pražene morske alge
  • ekstra hrustljavo
  • idealno za na pot
€ 2,87 € 3,19 (€ 191,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

bibigo Seasoned Seaweed (Jaerae)

bibigo Seasoned Seaweed (Jaerae), 48 g

  • morske alge – še posebej hrustljave
  • za prigrizke in okrasje hrane
  • pripravljeno za uživanje
€ 7,91 € 8,79 (€ 164,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio špageti iz morskih alg

Arche Naturküche Bio špageti iz morskih alg, 30 g

  • posušene rjave morske alge
  • blagi okus
  • fini trakovi
€ 3,14 € 3,49 (€ 104,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Sushi Nori, praženo

Arche Naturküche Sushi Nori, praženo, 17 g

  • rdeče morske alge
  • tanko narezano
  • popolno za maki suši in temaki
€ 6,74 € 7,49 (€ 396,47 / kg)

Dostava do 7. oktober

bioasia Bio pražene nori alge za suši

bioasia Bio pražene nori alge za suši, 25 g

  • nežno praženo
  • posebej aromatično
  • odlično za sushi & drugo
€ 4,22 € 4,69 (€ 168,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sempio Začinjen prigrizek iz morskih alg

Sempio Začinjen prigrizek iz morskih alg, 50 g

  • narejeno s sezamovim oljem
  • hrustljavo in okusno
  • brez konzervansov
€ 4,67 € 5,19 (€ 93,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Wakame

Arche Naturküche Bio Wakame, 25 g

  • posušene morske alge
  • prijetno začinjeno
  • za juhe, solate in zelenjavne jedi
€ 3,50 € 3,89 (€ 140,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pražene morske alge sushi Nori, celi listi

allgroo Pražene morske alge sushi Nori, celi listi, 25 g

  • za suši zvitke
  • idealno tudi kot posip
  • aromatičen okus
€ 3,41 € 3,79 (€ 136,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

bioasia Bio Konbu

bioasia Bio Konbu, 25 g

  • za aromatiziranje in rafiniranje
  • za juhe in mesne juhe
  • aromatični listi alg
€ 5,21 € 5,79 (€ 208,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

bioasia Bio Wakame

bioasia Bio Wakame, 25 g

  • za juhe, solate in še marsikaj.
  • najboljša bio kakovost
  • posebej aromatično
€ 4,94 € 5,49 (€ 197,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Sushi Nori

Arche Naturküche Bio Sushi Nori, 25 g

  • praženi listi alg
  • nežna aroma
  • vsestransko
€ 7,19 € 7,99 (€ 287,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

ITA-SAN Morske alge, pražene

ITA-SAN Morske alge, pražene, 28 g

  • 100 % sušene in pražene morske alge
  • hrustljava tekstura in fina umami aroma
  • idealno za sushi, bowle in kot topping
€ 5,03 € 5,59 (€ 179,64 / kg)

Dostava do 7. oktober

Začinjen prigrizek iz morskih alg - Hot Chili

Sempio Začinjen prigrizek iz morskih alg -​ Hot Chili, 50 g

  • praženo in začinjeno
  • hrustljavo in okusno
  • brez umetnih barvil
€ 4,22 € 4,69 (€ 84,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pražene morske alge sushi Nori, razpolovljene

allgroo Pražene morske alge sushi Nori, razpolovljene, 125 g

  • razrezane na polovice
  • za manjše suši zvitke
  • aromatičen okus
€ 16,91 € 18,79 (€ 135,28 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sempio Začinjen prigrizek iz morskih alg - BBQ

Sempio Začinjen prigrizek iz morskih alg -​ BBQ, 50 g

  • praženo in začinjeno
  • hrustljavo in okusno
  • brez umetnih barvil
€ 4,22 € 4,69 (€ 84,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio solata iz morskih alg

Arche Naturküche Bio solata iz morskih alg, 30 g

  • morska solata in dulse
  • blago pikantno
  • okras za juhe, omake in solate
€ 4,58 € 5,09 (€ 152,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio italijanske spirulina alge v filamentih

Sapore di Sole Bio italijanske spirulina alge v filamentih, 50 g

  • Za pijače, jogurte, testo
  • Visoka vsebnost hranil
  • Superhrana iz Italije
€ 13,31 € 14,79 (€ 266,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Dulse

Arche Naturküche Bio Dulse, 30 g

  • vijolične morske alge
  • iz severovzhodnega Atlantika
  • vsestranski dodatek
€ 6,47 € 7,19 (€ 215,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Sea Mix

Arche Naturküche Bio Sea Mix, 30 g

  • za solate, riževe jedi in drugo
  • posušene wakame, solata in nori
  • iz severnega Atlantika
€ 4,58 € 5,09 (€ 152,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sapore di Sole Spirulina v prahu iz Italije

Sapore di Sole Spirulina v prahu iz Italije, 50 g

  • Visoka vsebnost beljakovin (64%)
  • Nežna obdelava
  • Obogati vsak energijski smoothie
€ 13,49 € 14,99 (€ 269,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

ITA-SAN Alge kombu, sušene

ITA-SAN Alge kombu, sušene, 50 g

  • 100 % sušene kombu morske alge
  • popolno za dashi in močne jušne osnove
  • naravni vir umami okusa
€ 3,95 € 4,39 (€ 79,00 / kg)

Trenutno ni na zalogi