Okusni namazi z mesom in ribami

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Namazi z mesom in ribami: 1 - 30 od 42 izdelkov

Frierss Sasaka - originalna koroška zaseka

Frierss Sasaka -​ originalna koroška zaseka, 150 g

  • narejeno iz najboljših sestavin
  • nežne note popra in česna
  • tradicionalni recept
€ 2,79 (€ 18,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schadler Ocvirki

Schadler Ocvirki, približno 200-​250 g (200 g)

  • 100% svinjska slanina
  • rahlo soljeno
  • pPripravljeno za uživanje in za nadaljnjo predelavo
€ 7,99 (€ 39,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Alpski namaz Sasaka s čilijem

Frierss Alpski namaz Sasaka s čilijem, 150 g

  • Pikanten in začinjen okus
  • Z najboljšim svinjskim mesom
  • Ročno izdelano
€ 2,89 (€ 19,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schadler Mast z ocvirki

Schadler Mast z ocvirki, 220 g

  • kremast, hrustljav in nasiten
  • narejeno iz 100% svinjine
  • idealno za temne pekovske izdelke
€ 4,99 (€ 22,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Telečja jetrna klobasa s tartufi

Frierss Telečja jetrna klobasa s tartufi, 200 g

  • Nežna
  • Izvrstne sestavine
  • Ekskluzivni recept
€ 4,69 (€ 23,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Mazljiva klobasa s čebulo

Frierss Mazljiva klobasa s čebulo, 400 g

  • Narejeno iz sveže svinjine in jeter
  • Rafinirano z drobno sesekljano čebulo
  • Nežno začinjenega okusa
€ 7,49 (€ 18,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schadler Zaseka

Schadler Zaseka, 220 g

  • domača kakovost
  • krepak namaz
  • najboljša kakovost svinjine
€ 4,59 (€ 20,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

Frierss Alpski namaz Sasaka z bučnimi semeni

Frierss Alpski namaz Sasaka z bučnimi semeni, 150 g

  • Iz najboljše lokalne svinjine
  • S pravim bučnim oljem
  • Ročno izdelano
€ 2,99 (€ 19,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schadler Svinjska mast

Schadler Svinjska mast, 920 g

  • iz 100% svinjske slanine
  • kremast in blag okus
  • za kuhanje, pečenje in mazanje
€ 8,99 (€ 9,77 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kürbishof Koller Svinjska mast s tartufi

Kürbishof Koller Svinjska mast s tartufi, 90 g

  • s črnimi tartufi
  • z oljem belih tartufov
  • čudovita konsistenca
€ 10,49 (€ 116,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schadler Jetrni namaz

Schadler Jetrni namaz, 305 g

  • svinjska jetra, slanina in meso
  • fino začinjeno in kremasta tekstura
  • kozarec, ki ga je mogoče ponovno zapreti
€ 7,49 (€ 24,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Brezzo Račja pašteta s tartufi

Brezzo Račja pašteta s tartufi, 145 g

  • Raca in črni tartuf
  • Krepko in aromatično
  • Za popečene kruhke
€ 10,39 (€ 71,66 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kürbishof Koller Mast s tartufi

Kürbishof Koller Mast s tartufi, 90 g

  • od prašiča
  • s tartufovim oljem
  • idealno za narezke
€ 12,99 (€ 144,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schadler Zaseka v kozarcu

Schadler Zaseka v kozarcu, 190 g

  • nasiten, mesni namaz
  • domače v kozarcu
  • najboljše sestavine
€ 6,49 (€ 34,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

Calvi Tunina pašteta

Calvi Tunina pašteta, 200 g

  • 75 % tune
  • rafinirano z olivami
  • iz Italije
€ 13,89 (€ 69,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schadler Mast z bučnimi semeni

Schadler Mast z bučnimi semeni, 140 g

  • krepak okus po oreščkih
  • s praženo čebulo in bučnimi semeni
  • 100% svinjska mast
€ 5,49 (€ 39,21 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Mühle Mast iz bučnih semen

Berghofer Mühle Mast iz bučnih semen, 90 g

  • pikantno, krepko in kremasto
  • odličen namaz za prigrizke
  • brez konzervansov
€ 7,19 (€ 79,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kürbishof Koller Mast z bučnimi semeni

Kürbishof Koller Mast z bučnimi semeni, 90 g

  • s sesekljanimi bučnimi semeni
  • od prašiča
  • optimalno za svež črni kruh
€ 11,09 (€ 123,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schadler Svinjska mast od pečenja 'Bratlfett'

Schadler Svinjska mast od pečenja 'Bratlfett', 220 g

  • iz pravega soka pri peki
  • s česnom in poprom
  • krepak namaz
€ 4,59 (€ 20,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

Fleischerei Turza Štajerska zaseka

Fleischerei Turza Štajerska zaseka, 200 g

  • Družinski recept
  • Tradicionalno narejeno
€ 3,89 (€ 19,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schadler Mast s čilijem

Schadler Mast s čilijem, 140 g

  • krepko z nežno pikantnostjo
  • z mastjo in praženo čebulo
  • odlično za narezke
€ 5,49 (€ 39,21 / kg)

Dostava do 7. oktober

Schadler Pečenkin namaz

Schadler Pečenkin namaz, 140 g

  • začinjen, krepak in mesnat
  • svinjina in omaka
  • kozarec, ki ga je mogoče ponovno zapreti
€ 5,19 (€ 37,07 / kg)

Dostava do 7. oktober

Schadler Kmečki namaz

Schadler Kmečki namaz, 140 g

  • svinjina visoke kakovosti
  • s praženo čebulo in začimbami
  • domača specialiteta
€ 5,49 (€ 39,21 / kg)

Dostava do 7. oktober

Argeta Junior SuperTuna

Argeta Junior SuperTuna, 95 g

  • blag ribji okus za otroke
  • z manj maščob in soli
  • izbrane sestavine brez umetnih dodatkov
€ 1,69 (€ 211,25 / kg Odcejena masa)

Dostava do 20. oktober

Schadler Namaz 'Jaus'n'

Schadler Namaz 'Jaus'n', 140 g

  • prekajeno meso, slanina in mast
  • ekstra mesnat in kremast
  • domači recept
€ 5,49 (€ 39,21 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Argeta Junior Original Halal

Argeta Junior Original Halal, 95 g

  • pripravljeno po strogih standardih halal
  • z manj maščob in soli za otroke
  • skrbno izbrane sestavine in začimbe
€ 1,69 (€ 211,25 / kg Odcejena masa)

Dostava do 20. oktober

Argeta Tuna timijan in limona

Argeta Tuna timijan in limona, 95 g

  • mediteranska receptura s finim timijanom
  • zaokroženo z limonovim sokom
  • brez umetnih dodatkov
€ 1,69 (€ 211,25 / kg Odcejena masa)

Dostava do 20. oktober

Argeta Tuna à la Siciliana

Argeta Tuna à la Siciliana, 95 g

  • sočna tuna in sušen paradižnik
  • brez umetnih dodatkov
  • skrbno pripravljeno
€ 1,69 (€ 211,25 / kg Odcejena masa)

Dostava do 20. oktober

Argeta Sardina Adriatica

Argeta Sardina Adriatica, 95 g

  • izbrane jadranske sardine
  • oplemeniteno s paradižnikom in začimbami
  • vsebuje omega-3-maščobne kisline
€ 1,69 (€ 211,25 / kg Odcejena masa)

Dostava do 20. oktober

Argeta Tuna pikant

Argeta Tuna pikant, 95 g

  • fina rumenoplavuta tuna
  • pikantno s čilijem
  • z aromatičnim peteršiljem
€ 1,69 (€ 211,25 / kg Odcejena masa)

Dostava do 20. oktober