Morske alge Arche Naturkueche
Morske alge: 8 izdelkov
Arche Naturküche Bio špageti iz morskih alg, 30 g
- posušene rjave morske alge
- blagi okus
- fini trakovi
€ 3,14 € 3,49 (€ 104,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Arche Naturküche Sushi Nori, praženo, 17 g
- rdeče morske alge
- tanko narezano
- popolno za maki suši in temaki
€ 6,74 € 7,49 (€ 396,47 / kg)
Dostava do 7. oktober
Arche Naturküche Bio Wakame, 25 g
- posušene morske alge
- prijetno začinjeno
- za juhe, solate in zelenjavne jedi
€ 3,50 € 3,89 (€ 140,00 / kg)
Dostava do 7. oktober
Arche Naturküche Bio Sushi Nori, 25 g
- praženi listi alg
- nežna aroma
- vsestransko
€ 7,19 € 7,99 (€ 287,60 / kg)
Dostava do 7. oktober
Arche Naturküche Bio solata iz morskih alg, 30 g
- morska solata in dulse
- blago pikantno
- okras za juhe, omake in solate
€ 4,58 € 5,09 (€ 152,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Arche Naturküche Bio Dulse, 30 g
- vijolične morske alge
- iz severovzhodnega Atlantika
- vsestranski dodatek
€ 6,47 € 7,19 (€ 215,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Arche Naturküche Bio Sea Mix, 30 g
- za solate, riževe jedi in drugo
- posušene wakame, solata in nori
- iz severnega Atlantika
€ 4,58 € 5,09 (€ 152,67 / kg)
Dostava do 7. oktober
Arche Naturküche Bio Nori kosmiči, 20 g
- fine zelene morske alge
- odlična končna začimba
- dobro se poda k številnim jedem
€ 4,13 € 4,59 (€ 206,50 / kg)
Dostava do 13. oktober
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.750 izdelkov