Arche Naturküche - veganska hrana najboljše kakovosti

Sestavine za azijsko in evropsko kuhinjo

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene
Filter

Arche Naturküche: 1 - 30 od 96 izdelkov

Arche Naturküche Bio Shiro Miso

Arche Naturküche Bio Shiro Miso, 300 g

  • narejeno iz riža in soje
  • sladka in slana aroma
  • idealno za juhe in omake
€ 8,99 € 9,99 (€ 29,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Mugi miso

Arche Naturküche Bio Mugi miso, 300 g

  • ječmenova in sojina pasta
  • pikantno & aromatično
  • fermentirano & pasterizirano
€ 6,74 € 7,49 (€ 22,47 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Genmai Miso

Arche Naturküche Bio Genmai Miso, 300 g

  • začimbna pasta iz soje in riža
  • vsestransko za azijske jedi
  • dozorevalo 18 mesecev
€ 7,19 € 7,99 (€ 23,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Kimchi

Arche Naturküche Bio Kimchi, 270 g

  • za juhe, zavitke in sklede
  • korejska zelenjavna specialiteta
  • pikanten, kiselkast okus
€ 4,31 € 4,79 (€ 15,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Shoyu

Arche Naturküche Bio Shoyu, 750 ml

  • vsebuje alkohol
  • fermentirana sojina omaka s pšenico
  • slano in rahlo začinjeno
€ 8,72 € 9,69 (€ 11,63 / l)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Ume Su

Arche Naturküche Bio Ume Su, 145 ml

  • lahko se uporablja kot kis
  • fino kislo in sadno
  • za solatne prelive, zelenjavne jedi in drugo
€ 2,33 € 2,59 (€ 16,07 / l)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio rižev papir

Arche Naturküche Bio rižev papir, 150 g

  • tanki listi riževega papirja
  • za azijske finger-food prigrizke
  • enostavno za pripravo
€ 3,50 € 3,89 (€ 23,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Kyoto Matcha

Arche Naturküche Bio Kyoto Matcha, 30 g

  • premium zeleni čaj
  • fin, bogat prah
  • večplastna aroma
€ 17,99 € 19,99 (€ 599,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Wasabi

Arche Naturküche Bio Wasabi, 25 g

  • zelo pekoče
  • 10 % japonskega hrena
  • prah za mešanje
€ 6,74 € 7,49 (€ 269,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Thai Curry pasta

Arche Naturküche Bio Thai Curry pasta, 50 g

  • sadno-pikantno
  • z ingverjem, limonsko travo in ananasovim sokom
  • odlična kombinacija s kokosovim mlekom
€ 2,87 € 3,19 (€ 57,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio No Fish omaka

Arche Naturküche Bio No Fish omaka, 155 ml

  • na osnovi morskih alg
  • slano-začinjeno
  • idealno za vietnamsko in tajsko kuhinjo
€ 3,86 € 4,29 (€ 24,90 / l)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio bambusovi kalčki

Arche Naturküche Bio bambusovi kalčki, 350 g

  • blago in hrustljavo
  • z malo morske soli
  • za riževe jedi, solate in drugo
€ 4,04 € 4,49 (€ 11,54 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio baby koruza

Arche Naturküche Bio baby koruza, 230 g

  • za zelenjavne jedi in solate
  • okusno tudi pečeno
  • fino začinjeno
€ 3,59 € 3,99 (€ 15,61 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio čokoladni puding

Arche Naturküche Bio čokoladni puding, 50 g

  • prašek za kuhanje
  • z najboljšim bio kakavom
  • za 500 ml tekočine
€ 1,16 € 1,29 (€ 23,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio naravno kislo testo

Arche Naturküche Bio naravno kislo testo, 125 g

  • sredstvo za vzhajanje testa
  • za puhasto pecivo
  • tipične note okusa
€ 3,05 € 3,39 (€ 24,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio riž za suši

Arche Naturküche Bio riž za suši, 500 g

  • okroglozrnati riž Selenio
  • idealno za Nigiri & Maki
  • tudi kot priloga
€ 4,13 € 4,59 (€ 8,26 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Sushi ingver

Arche Naturküche Bio Sushi ingver, 105 g

  • posebnost iz Japonske
  • obvezno za suši
  • intenziven okus
€ 4,49 € 4,99 (€ 42,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio sezamovo olje, praženo

Arche Naturküche Bio sezamovo olje, praženo, 145 ml

  • za juhe, testenine in zelenjavne jedi
  • z močnim praženim okusom
  • nežen orešček
€ 4,49 € 4,99 (€ 30,97 / l)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio vermicelli rezanci

Arche Naturküche Bio vermicelli rezanci, 200 g

  • za juhe, solate in drugo
  • izdelano iz grahovega škroba
  • slastno in enostavno za pripravo
€ 3,77 € 4,19 (€ 18,85 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio narezan Seitan

Arche Naturküche Bio narezan Seitan, 650 g

  • izdelano iz pšenične moke
  • visoka vsebnost glutena
  • pikantno in vsestransko
€ 7,19 € 7,99 (€ 21,79 / kg Odcejena masa)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Tamari Cedarwood

Arche Naturküche Bio Tamari Cedarwood, 250 ml

  • sojina omaka brez žit
  • zoreno v cedrovih sodih
  • popolno kot začimba za mizo
€ 7,19 € 7,99 (€ 28,76 / l)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Tamari

Arche Naturküche Bio Tamari, 500 ml

  • sojina omaka brez pšenice
  • pikanten, močan okus
  • idealno za pečenje in kuhanje
€ 8,09 € 8,99 (€ 16,18 / l)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio VegEgg

Arche Naturküche Bio VegEgg, 175 g

  • izdelano iz volčjega boba in koruznega škroba
  • nezapletena uporaba
  • 1 žlica nadomesti 1 jajce
€ 5,39 € 5,99 (€ 30,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Wok Up

Arche Naturküche Bio Wok Up, 50 g

  • aromatična začimbna pasta
  • z bio oljem limonske trave
  • idealno za jedi iz voka
€ 2,96 € 3,29 (€ 59,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio rižev sirup

Arche Naturküche Bio rižev sirup, 400 g

  • blagi okus
  • izboljša okus
  • za krepke in sladke jedi
€ 4,31 € 4,79 (€ 10,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio umeboshi marelice

Arche Naturküche Bio umeboshi marelice, 125 g

  • vloženo z morsko soljo
  • fermentirano z mlečno kislino
  • idealno za solate
€ 8,99 € 9,99 (€ 71,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Gomasio z morskimi algami

Arche Naturküche Bio Gomasio z morskimi algami, 200 g

  • sezamovo seme, nori in morska sol
  • oreškasto & pikantno
  • alternativa kuhinjski soli
€ 3,05 € 3,39 (€ 15,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio Shirataki špageti

Arche Naturküche Bio Shirataki špageti, 294 g

  • nizkokalorični konjac rezanci
  • hitra priprava
  • za azijske in evropske jedi
€ 3,59 € 3,99 (€ 12,21 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio instant ramen z ingverjem

Arche Naturküche Bio instant ramen z ingverjem, 108 g

  • japonska instant juha z rezanci
  • enostavno za pripravo
  • z mešanico začimb za juho
€ 3,59 € 3,99 (€ 33,24 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche Bio vanilin puding

Arche Naturküche Bio vanilin puding, 40 g

  • prašek za kuhanje
  • enostavno za pripravo
  • možna veganska različica
€ 1,34 € 1,49 (€ 33,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arche Naturküche že več kot 30 let zagovarja vegansko hrano najvišje kakovosti! Predvsem s svojimi sestavinami za azijsko, zlasti japonsko kuhinjo, kot so miso, sojine omake, morske alge, sestavine za suši ali čaj matcha, Arche v naše kuhinje prinaša slastno raznolikost. Na voljo so tudi ustrezni kuhinjski pripomočki, kot so bambusove podloge za suši ali strgalniki za ingver.

Našli pa boste tudi odlične sestavine za klasično evropsko kuhinjo, kot so sredstva za peko in vezivo, želirna sredstva in nadomestki sladkorja.

Vsi recepti so brez živalskih sestavin in po možnosti vsebujejo ekološke sestavine. Kadar je le mogoče, se Arche Naturküche izogiba umetnim dodatkom, barvilom, ojačevalcem okusa ali emulgatorjem.

Uživajte - z Arche Naturküche!